Nedēļas iesākums būs pavasarīgi silts, nedēļas otrā puse būs vēsāka un vējaināka

Nedēļas sākumā gaiss pakāpeniski iesils, daļā valsts gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz pat +20…+24°, taču tas izmainīsies nedēļas vidū, kad Latvijas teritorijā atkal ieplūdīs vēsāks gaiss. Nedēļas gaitā brīžiem līs – pārsvarā nokrišņi būs nelieli, lai gan nedēļas izskaņā to intensitāte varētu palielināties. Straujāk mainoties atmosfēras spiedienam, nedēļas vidū pastiprināsies vējš.

Otrdien un trešdien mākoņi mīsies ar sauli un ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Otrdien dominēs lēns vējš, taču trešdien tas iegriezīsies no dienvidrietumiem, rietumiem un pakāpeniski pieņemsies spēkā, kļūstot brāzmaināks. Šajās dienās turpinās ieplūst siltāka gaisa masa – ja otrdienas naktī minimālā gaisa temperatūra saglabāsies +4…+10° robežās, tad trešdien tā pārsvarā būs +10…+13°. Tāpat jūtami siltāks būs arī diennakts gaišajās stundās, kad termometra stabiņš daudzviet pakāpsies līdz +17…+22°, otrdien, kas būs šīs nedēļas vissiltākā diena, tas vietām pietuvosies +25° atzīmei. Vietām Kurzemes piekrastē gaiss neiesils vairāk par +8…+13°, līdz ar to Latvijas teritorijā dienas laikā būs novērojami lieli temperatūras kontrasti.

Nedēļas otrā puse nesīs izmaiņas laikapstākļos, jo termometra stabiņš +15° atzīmi sasniegs vairs tikai vietām, kā arī kļūs vējaināks, līdz ar to sajūtu temperatūra būs vēl zemāka. Pretstatā nedēļas iesākumam, kad laiks būs lielākoties sauss, tās turpinājumā lietus lāses varēs manīt jau biežāk. Šādi laikapstākļi saglabāsies arī nākamās nedēļas pirmajās dienās.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro