Nedēļas nogalē saglabāsies ziemīgs aukstums

Tuvākajās dienās un jaunnedēļ laika apstākļi būs mainīgi – nedēļas nogalē vēl gaidāms aukstums, bet šī brīža prognoze liecina, ka jaunnedēļ termometra stabiņš varētu pakāpties virs 0° atzīmes. Palaikam sagaidīsim sniegu, jaunnedēļ arī slapju sniegu un lietu.

Darba nedēļas beigās virs Latvijas teritorijas dominēs aukstāka gaisa masa, līdz ar to termometra stabiņš saglabāsies zem 0° atzīmes gan diennakts tumšajās, gan arī gaišajās stundās. Kā piektdien, tā arī brīvdienās palaikam redzēsim sniegu. Piektdien nokrišņi gan būs nelieli, bet sestdien un svētdien vietām iespējams sagaidīsim arī atkalu. Dominēs lēns līdz mērens austrumu puses vējš. Termometra stabiņš dienās daudzviet pieturēsies 0…-6° robežās, tomēr ziemeļaustrumos būs par dažiem grādiem vēsāk. Naktī uz sestdienu būs visaukstākā šajā nedēļas nogalē – vietām ziemeļaustrumu rajonos gaisa temperatūra pazemināsies līdz pat -14° atzīmei.

Pēc šī brīža prognozes, jaunās darba nedēļas sākumā Latvijas teritorijai pietuvosies jauns ciklons, kas atnesīs ne tikai siltāku gaisa masu no dienvidiem un īslaicīgu atkusni, bet arī visa veida nokrišņus – sniegu pakāpeniski nomainīs lietus. Gaidāms, ka dienās gaiss lielākoties iesils 0…+4° robežās. Nedēļas vidū atkal paaugstināsies spiediens un ieplūdīs aukstāka gaisa masa no ziemeļiem – gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās saglabāsies zem 0°.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro