Nekustamā īpašuma tirgū cenas jau drīz varētu sākt samazināties

Nekustamā īpašuma tirgus aktivitāšu tendences ir mainījušās – pēc ekspertu domām, krīzes situācija ne tikai mudina cilvēkus vairāk pārdot savu īpašumu, lai gūtu ieņēmumus, bet darīt to tieši šobrīd, kamēr cenas nav samazinājušās un īpašuma vērtība tirgū nav kritusi. Izlēmīga rīcība šajā jautājumu ļautu izvairīties no lieliem, potenciāliem zaudējumiem.

“Lai arī vēl nesen atsevišķi eksperti mūs mierināja, ka nekustamā īpašuma tirgus nav panīcis, atsevišķos segmentos īpašumu cenām jau tuvākajā laikā varētu sekot kritums. Krīze skārusi ne tikai viesnīcu un ēdināšanas telpu segmentu, bet arī nekustamā īpašumu nozari. Ņemot vērā, ka cilvēkiem samazinās pieejamais finanšu apjoms, samazinās arī to pirktspēja, līdz ar to īstais brīdis, lai pārdotu nekustamo īpašumu, ir tieši tagad vai pareizāk sakot – tas jau bija vakar,” skaidro Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja līdzekļi nepieciešamo uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Andris Bērziņš norāda, ka jārēķinās ar to, ka pat nekustamajam īpašumam, kas vienkārši stāv dīkā, ir lielas izmaksas, tai skaitā komunālie maksājumi un nekustamā īpašuma nodoklis. Viņš paredz, ka situācija īpašumu tirgu tuvākajā laikā aktivizēsies, kas nozīmē, ka gan cenu kritums būs neizbēgams, gan varētu rasties grūtības īpašumu nekavējoties pārdot.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Pērkam.lv ir ātrākais un drošākais risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs. Vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā!

Papildus informācija: http://pieteikums.lv/perkam

Komentāri