Nesaņemot balstvakcīnu, Lembergs cietumā saslimst ar Covid-19

Politiķis Aivars Lembergs Rīgas Centrālcietumā saslimis ar Covid-19, mikroblogošanas vietnē “Twitter” pavēstīja Saeimas deputāts Edgars Tavars (ZZS).

“Pirms brīža saņēmu ziņu, ka Aivaram Lembergam Centrālcietumā ir apstiprināts Covid-19. Viņš jau 3 mēnešus lūdzis balstvakcīnu, ko viņam regulāri atteica. Šādas nolaidības rezultātā viņam šodien pozitīvs C19 testa rezultāts un draud viss no tā izrietošais (atbilstoši vecuma grupai),” norādīja Tavars.

Viņa ieskatā, tas ir Bordāna vadītās nozares darba rezultāts: “Savulaik līdzīgi, atsakot medicīnisko palīdzību, no politiskajiem oponentiem atbrīvojās komunisti un fašisti. Veselību Aivaram Lembergam!”

Jāatzīmē, ka pats Lembergs jau iepriekš paudis šašutumu par to, ka viņam tiek liegta Covid-19 balstvakcīna.

“Aivars Lembergs nesaņem Covid-19 poti. Neskatoties uz to, ka jau trešo reizi mēneša laikā Aivars Lembergs ir lūdzis nodrošināt viņam balstvakcīnu, Rīgas Centrālcietums viņa lūgumu ignorē. Neskatoties uz to, ka Aivars Lembergs ietilpst prioritārajā grupā, kurā viņam vakcīnu vajadzēja piedāvāt, balstvakcīna viņam mērķtiecīgi netiek nodrošināta, lai viņš saslimtu un nomirtu,” norādījis Lembergs.

Kā zināms, novembrī pakāpeniski uzsākta balstvakcinācija visiem iedzīvotājiem vecumā no 50 gadiem, personām no 18 gadiem ar hroniskām saslimšanām, kas rada augstu risku Covid-19 slimībai, personām no 18 gadiem citas augsta riska profesijās, kam ir ilgstoša saskarsme gan ar Covid-19 pacientiem, gan nevakcinētiem pret Covid-19 cilvēkiem un līdz ar to augsts profesionālais un lokāla uzliesmojuma risks.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro