No amata atstādināts par kukuļa piedāvāšanu aizdomās turētais Rīgas domes darbinieks Vaivods

Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (“Jaunā Vienotība”) izdevis rīkojumu ar šodienu, 6. martu, uz trīs mēnešiem no darba atstādināt aizdomās par kukuļa piedāvāšanu turēto Rīgas domes (RD) Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora pienākumu izpildītāju Jāni Vaivodu.

Kā zināms, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā, kurā 26. februārī veica kriminālprocesuālās darbības RD Ārtelpas un mobilitātes departamentā, izmeklē iespējamu Vaivoda veiktu liela apmēra kukuļa piedāvāšanu.

Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora pienākumu izpildītājs, iespējams, izteicis kukuļa lielā apmērā piedāvājumu citai valsts amatpersonai, lai tā izmantotu savu dienesta stāvokli un pieņemtu labvēlīgu lēmumu kukuļa piedāvātāja interesēs. KNAB kriminālprocesu uzsāka š.g. 8. janvārī par iespējamu Krimināllikuma 323. panta otrajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu – kukuļa lielā apmērā piedāvāšanu.

Divām kriminālprocesā iesaistītām personām ir tiesības uz aizstāvību. Pašlaik vienai personai piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

KNAB norāda, ka pirmstiesas izmeklēšana nav saistīta ar Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta ikdienas darbību.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro