No nedēļas vidus kļūs siltāk

Tuvākajās dienās būtiskas izmaiņas laikaapstākļos nav sagaidāmas – brīžiem uzspīdēs saule, palaikam mākoņi atnesīs lietu, dažviet arī slapju sniegu, sniegu. Pavasarīgāku laiku sagaidīsim nedēļas vidū, kad Latvijā no dienvidiem  ieplūdīs siltāka gaisa masa. Nokrišņi mitēsies un pakāpeniski paliks siltāk – naktīs termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk pat +2° atzīmi, bet dienās dažviet tas varētu pakāpties līdz pat +15°. Šī brīža prognoze liecina, ka arī Lieldienās saglabāsies siltais laiks.

Pirmdien un otrdien mākoņu daudzums debesīs būs mainīgs, palaikam teritorijas lielākajā daļā gaidāmi arī nokrišņi. Lai gan otrdien tie galvenokārt būs lietus formā, pirmdien atsevišķos rajonos gaidāma snigšana – vietām austrumos iespējama neliela sniega segas kārtiņas veidošanās. Aicinām ceļas satiksmes dalībniekus būt īpaši piesardzīgiem tieši nakts un rīta stundās – dažviet redzamību apgrūtinās migla, un atsevišķos posmos ceļi būs slideni. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +2…-3°, bet dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +3…+9°.

Trešdien Latvijā pakāpeniski sāks ieplūst siltā gaisa masa no dienvidiem, kas atnesīs pavasarīgākus laika apstākļus. Gan trešdien, gan ceturtdien biežāk uzspīdēs saule un kā dienas, tā arī nakts aizritēs ar lielākoties sausu laiku. Valsts teritorijā nedaudz pastiprināsies vējš, kas pūtīs no austrumu puses. Gaisa temperatūra pakāpeniski sāks paaugstināties. Naktī uz trešdienu gaiss vēl atdzisīs līdz -2…+3, bet jau naktī uz ceturtdienu minimālā gaisa temperatūra būs +2…+7° robežās. Diennakts gaišajās stundās būs jūtami siltāk – gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +10…+15°, vienīgi dažviet Kurzemē līča piekrastē termometra stabiņš pieturēsies pie +6…+10° atzīmes.

Nedēļas izskaņā lietus plašākā teritorijā gaidāms piektdien, brīvdienās tas būs tik vietām. Šī brīža prognoze liecina, ka Lieldienās saglabāsies siltais laiks, dažviet Latvijā gaiss varētu iesilt līdz pat +21°!

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro