Nokrišņiem pakāpeniski mitējoties, laiks kļūs sausāks un vietām aukstāks

Pirmajā decembrī ciklona ietekme saglabāsies, un daudzviet vēl turpināsies snigšana, bet nedēļas izskaņā ciklons atkāpsies un atmosfēras spiediens nedaudz paaugstināsies, līdz ar to arī nokrišņu daudzums mazināsies.

Piektdien laika apstākļus turpinās noteiks ciklona darbība, tāpēc pirmo decembra datumu sagaidīsim ar lielākoties mākoņainām debesīm. Palaikam uzsnigs, visvairāk nokrišņi būs novērojami tieši valsts ziemeļaustrumu daļā. Snigšanas laikā redzamība būs pasliktināta un ceļi joprojām saglabāsies slideni! Dienā termometra stabiņš pieturēsies -1…-5° robežās, bet Kurzemes piekrastē ap 0° .

Brīvdienās ciklons atkāpsies, laiks kļūs mierīgāks, tomēr ziemai raksturīgie laikapstākļi saglabāsies. Debesis lielākoties aizklās mākoņi, kas dažviet vēl atnesīs sniegu, tomēr vietām starp mākoņiem uzspīdēs arī kāds saules stars. Pūtīs lēns vējš. Naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz -7…-13°, bet dažviet Kurzemē un piekrastē būs par pāris grādiem siltāk, tur -1…-6°. Diennakts gaišajās stundās gaisa temperatūra būs -2…-7°, rietumu rajonos +1…-2°.

Nākamās nedēļas pirmā puse būtiski neatšķirsies no decembra pirmajām brīvdienām, jo brīžiem uzsnigs, taču būtisks sniega segas pieaugums nav sagaidāms. Dominēs lēns vējš. Arī sals saglabāsies, vietām nakts stundās gaisa temperatūrai pazeminoties līdz -11…-16°.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro