Nopirksim.lv: Finansiālā situācija attur iedzīvotājus iegādāties jaunu mājokli; pārdot īpašumu kļūst grūtāk

Pastiprinoties ekonomiskajai nestabilitātei un augot inflācijai, samazinājies Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri uzskata, ka jaunajā gadā viņu finansiālā situācija uzlabosies vai paliks nemainīga. Ja 2021. gada nogalē finansiālās situācijas uzlabošanos nākamajā gadā prognozēja 30% iedzīvotāju, tad 2022. gadā vairs tikai ceturtdaļa jeb 24%. Kā uzsver Nopirksim.lv konsultants Mārtiņš Ozols, šāda situācija veicinājusi arī nekustamo īpašumu straujāku pārdošanu. Vienlaikus pieprasījums pēc to iegādes ir mazinājies.

“Pagājušā gada ekonomiskie satricinājumi ar strauji augošām pārtikas cenām un izmaksām par mājokli  daudz tiešāk un personiskāk skar iedzīvotājus, kas atspoguļojas arī viņu redzējumā par savu finanšu situāciju. Diemžēl realitātē līdzšinējais cenu pieaugums liedz daudziem iedzīvotājiem atlikt un uzkrāt finanšu līdzekļus, tāpēc šobrīd aptaujātie daudz piesardzīgāk lūkojas nākotnē,” saka Luminor bankas attīstības vadītāja Jekaterina Ziniča.

Kā norāda Nopirksim.lv konsultants Mārtiņš Ozols, finansiālā situācija mudinājusi daudzus izlikt pārdošanā savu nekustamo īpašumu, taču iedzīvotāju vēlme šobrīd iegādāties mājokli esot mazāka. “Mēs redzams, ka enerģijas un gāzes cenas, augošā inflācija u.c. iemesli ir ietekmējuši iedzīvotāju spēju un vēlmi iegādāties jaunu mājokli. Cilvēki ir kļuvuši daudz piesardzīgāki un taupīgāki, kā rezultātā īpašumus pārdot pašu spēkiem kļūst arvien grūtāk,” pauž M. Ozols.

Vienlaikus viņš uzsver – Nopirksim.lv iegādāsies visu. Nopirksim.lv, ja tas nepieciešams, Jūsu vietā var nomaksāt arī hipotekāro kredītu. Nekustamais īpašums var būt arī sliktā tehniskā stāvoklī, remontējams, restaurējams, vai pat nojaucams. Nopirksim.lv iegādājas arī īpašumu reālās un domājamās daļas.

Par īpašumiem samaksa parasti tiek nodrošināta dažu dienu laikā, atkarībā no darījuma sarežģītības. Tāpat arī tiek sniegta palīdzība dokumentu noformēšanā – visi darījumi tiek kārtoti oficiāli ar zvērināta notāra palīdzību un ar ierakstu Zemesgrāmatā.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> www.nopirksim.lv

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro