Notiks tiešsaistes saruna par pirmsskolas skolotāja profesiju un ikdienu

Lai iepazīstinātu ar pirmsskolas skolotāja izglītības iespējām un darba gaitām, ceturtdien, 5. janvārī, plkst. 19.00 norisināsies tiešsaistes diskusija “Esi skolotājs! Pirmsskolas skolotājs”.

Diskusijā piedalīsies Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” programmas direktore docente Antra Randoha, pirmsskolas iestādes “CreaKids” vadītāja un trīs bērnu mamma Daina Kājiņa, kā arī studiju programmas “Pirmsskolas skolotājs” students Emanuels Putāns.

Diskusijas tiešraide ar iespēju uzdot jautājumus tērzētavā būs skatāma ceturtdienas vakarā, 5. janvārī, no plkst. 19.00 līdz plkst. 19.30 Facebook vietnēs http://facebook.com/esiskolotajs.lv un http://facebook.com/lu.ppmf.

Studētgribētāji, kuri vēlas iegūt pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju, ir aicināti pieteikties studijām augstskolu izziņotajā ziemas uzņemšanā Latvijas Universitātē vai Liepājas Universitātē.  

Latvijas Universitātē ziemas uzņemšana norisinās no 2. janvāra līdz 22. janvārim Rīgā un augstskolas filiālēs Bauskā, Cēsīs un Tukumā. Ziemas uzņemšanas laikā Latvijas Universitātē ārvalstu studentiem ir atvērta pieteikšanās maģistra studiju programmā “Izglītības zinātnes”. 

Savukārt Liepājas Universitātē ziemas uzņemšana norisinās no 2. līdz 20. janvārim ne tikai studiju programmā “Pirmsskolas skolotājs”, bet arī profesionālā bakalaura studiju programmās “Sākumizglītības skolotājs” un “Skolotājs”, kā arī akadēmiskā maģistra studiju programmā “Izglītības zinātnes”.

Par studiju iespējām pedagoģijas un izglītības zinātņu jomā Latvijā iespējams uzzināt plašāk internetvietnē www.esiskolotajs.lv.  

Informatīvo kampaņu “Esi skolotājs” īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte, Daugavpils Universitāte, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projektā Nr. 8.2.1.0/18/I/004 “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība un pedagoģija” studiju programmas”.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro