Oktobra pirmā nedēļa būs rudenīga, ar lietavām, vējainu un vēsu laiku

Jaunnedēļ laikapstākļus ietekmēs ciklonu darbība, iestāsies rudenīgs laiks – brīžiem līs, dienās gaisa temperatūra vairs nepārsniegs +20° atzīmi, kā arī nedēļas vidū līdz ar vēja pastiprināšanos, gaidāma pirmā šī rudens vētra.

Jaunās darba nedēļas sākumā debesīs mākoņu būs daudz, un tos pavadīs arī lietus – pirmdien vietām rietumos īslaicīgi nokrišņi sagaidāmi pēcpusdienā, taču otrdien kā naktī, tā arī dienā palaikam līs daudzviet. Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, kas pirmdien pēcpusdienā iegriezīsies no dienvidiem, dienvidrietumiem un jau otrdien piekrastē kļūs brāzmaināks. Diennakts tumšajās stundās minimālā gaisa temperatūra nebūs zemāka par +7…+13°, dienās gaiss iesils līdz +15…+20°.

Nedēļas vidū Latvijas teritorijai pietuvosies aktīvs ciklons, kura ietekmē būtiski pastiprināsies vējš un daudzviet līs. Trešdien visā valsts teritorijā pūtīs stiprs rietumu, dienvidrietumu vējš, savukārt piekrastes rajonos brāzmās tas sasniegs stipras vētras spēku, pastiprinoties līdz 25-30 m/s, aicinām šādos laikapstākļos būt piesardzīgiem, dodoties ārpus mājas. Ceturtdienas naktī vējš pakāpeniski pierims, dienā jau tas pūtīs lēni līdz mēreni. Gaisa temperatūra dienas un nakts stundās kļūs līdzīgāka, daudzviet svārstoties ap +10…+15°.

Arī nedēļas izskaņā saglabāsies rudenīgi laikapstākļi – līdz ar nokrišņu zonu pārvietošanos, lielākajā daļā valsts teritorijas palaikam gaidāms lietus. Arī gaisa temperatūra turpinās pazemināties, un vietām diennakts tumšajās stundās termometra stabiņš noslīdēs līdz +2° atzīmei.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro