Pabriks: Ļoti labi saprotu mediķu neizpratni par to, kādā veidā pārvaram krīzi

Visiem jāsaņemas, lai tiktu galā ar Covid-19 krīzi, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

“Veselības nozare nav ieguvusi to atbalstu, kas tai bijis vajadzīgs jau pēdējā desmitgadē. Aizsardzības nozarē būtu bijušas līdzīgas problēmas, ja nonāktu krīzes situācijā pirms 2014. gada. Ļoti labi saprotu mediķu neizpratni par to, kādā veidā pārvaram krīzi,” atzina Pabriks.

Vienlaikus viņš pauda pārliecību, ka valdībai kā tādai kopā ir jāsaņemas un krīzē nav vainojamas tikai politisko lēmumu kļūdas, bet arī sabiedrības attieksme, piemēram, pret vakcinēšanos: “Vakar bija smaga saruna ar premjerministru, domāju, ka pēc šīs sarunas valdībai un sabiedrībai jāsaņemas, lai krīzei tiktu pāri. Mums visiem jāsaņemas, ja negribam vairs redzēt tik daudz mirušos cilvēkus mūsu slimnīcās.”

Viņš atzina, ka veselības ministrs ir pieļāvis kļūdas. Tomēr arī valdība un premjers neesot bez kļūdām.

“Ar veselības ministra nomaiņu vien mēs šo krīzi pārvarēt nevaram. Šeit jābūt cita veida darbībai, cita veida sadarbībai Ministru kabinetā. Jo, protams, veselības ministrs arī gan jau ir pieļāvis kādas kļūdas, bet valdība un premjers arī pieļāvuši kļūdas,” uzsvēra ministrs.

Viņš arī norādīja, ka aizsardzības nozare var palīdzēt un jau palīdz veselības nozarei, tomēr nevajadzētu sagaidīt, ka Nacionālie bruņotie spēki atrisinās visas problēmas.

“Gribu aicināt Latvijas pilsoņus būt saprātīgiem. Ejiet un vakcinējieties! Jo citādi tie cilvēki, kuri ir vakcinējušies, cilvēki, kuriem vajag nokļūt pie ārstiem, cieš jūsu dēļ. Mēs nevaram izveidot valsti un sabiedrību, kas balstīta uz egoismu,” uzsvēra Pabriks.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro