Pabriks: Valdības veidošanā pirmdiena varētu būt izšķiroša

Jaunās valdības veidošanas procesu varētu izšķirt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) pirmdien, 12. novembrī, prezentētā vīzija par valdības darba plāna projektu, šodien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda apvienības “Attīstībai/Par!” līderis Artis Pabriks.

Viņš uzsvēra, ka vakar notikušās sarunas bijušas cerīgas, ka vienošanās par jaunās valdības izveidi tomēr būs, jo par to liecina arī tas, ka JKP premjera amata kandidāts Jānis Bordāns ir gatavs daudzas lietas mainīt un piekāpties, lai jauno valdību izveidotu.

“Tomēr es personīgi vēlētos plašāku partiju tikšanos, kad vienkopus potenciālie koalīcijas partneri var izteikt savu viedokli par atsevišķiem jautājumiem, tādējādi veidojot stabilāku redzējumu par veicamajiem darbiem,” teica Pabriks.

Iepriekš “Attīstībai/Par!” neizdevās ar JKP izrunāt tēmas, kas tika izrunātas apvienības rīkotajās darba grupās ar citām partijām. Pabriks atgādināja, ka vakar notikušās sarunas bija jāsāk no punkta, kas bija nozīmēts pirms pāris nedēļām. “Šodien JKP strādās pie redzējuma par jaunās valdības darba plāna projektu un arī mēs esam gatavi sniegt palīdzīgu roku, iesūtot savus priekšlikumus,” viņš papildināja.

Tomēr prognozēt, vai Bordānam izdosies pārliecināt potenciālos partnerus un izveidot jauno valdību, Pabriks atteicās.Viņaprāt, visu varētu izšķirt pirmdien plānotā potenciālo partneru tikšanās, kad jaunais projekts tiks prezentēts.

Foto: F64

Komentāri