Pavļuts: Būtu jāsper papildu soļi, lai nodrošinātu cilvēku distancēšanos

Covid-19 dēļ jāsper papildu soļi attiecībā uz distancēšanos, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja veselības ministrs Daniels Pavļuts.

“Situācija slimnīcās nav mainījusies vēl tik būtiski, kā tika gaidīts. Pastiprināti slimo bērni un jaunieši, līdz ar to slimnīcās efektu neieraugām. Ir bažas, ka, masveida saslimstībai sasniedzot cilvēkus virs 60 gadiem, situācija varētu pasliktināties straujāk,” sacīja Pavļuts.

Pēc viņa teiktā, izskanējušas bažas par nozaru darbības nepārtrauktībai Covid-19 plašās izplatības dēļ. Šādu notikumu attīstību šobrīd jau parāda situācija skolās.

“Ņemot vērā lielo slimības izplatību, šodien koalīcijā celšu galdā diskusiju par turpmākajiem soļiem sociālās distancēšanās ziņā – vai nu tas būtu vairāk attālinātais darbs, vai cilvēku ierobežota pulcēšanās ārpus mājsaimniecības. Šāda diskusija ir nepieciešama,” norādīja ministrs.

“Veselības ministrija piekrīt, ka kopumā jautājums saistībā ar attālinātajām vai klātienes mācībām ir risināms lokāli, balstoties uz konkrēto situāciju skolā un klasē. Situācija dažādās skolās ir ļoti atšķirīga,” sacīja Pavļuts.

“Mums ir 80% pilngadīgo cilvēku pilnībā vakcinēti, tas ir labs rādītājs. Mēs esam pabeigtas vakcinācijas ziņā priekšā ASV, Izraēlai un Šveicei. Bet diemžēl nepilni 100 000 senioru vēl arvien nav vakcinējušies, tas ir milzīgs risks,” uzsvēra Pavļuts.

Foto: Valsts kanceleja

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro