Pedagogus aicina uz vebināru par vakcinēšanos

Lai sekmētu pedagogu gatavību vakcinēties un skaidrotu dažādus mītus par vakcināciju, kā arī sniegtu ekspertu atbildes uz pedagogu jautājumiem par šo procesu, Neatkarīgā izglītības biedrība 2. martā plkst. 16.30 aicina uz tiešsaistes vebināru, kurā uz pedagogu jautājumiem atbildēs pediatre Ieva Šlēziņa un infektoloģe, RSU profesore un Latvijas Ārstu biedrības valdes locekle Angelika Krūmiņa.

Vebinārs notiek akcijas #pedagogivakcinējas ietvaros, ko nevalstiskā organizācija uzsāka, lai sniegtu iespēju pedagogiem saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par vakcināciju. Šis būs pirmais vebinārs informatīvā cikla ietvaros. Vēl akcijas ietvaros tiek organizēta dalīšanās ar to cilvēku pieredzes stāstiem, kuri ir vakcinējušies.

“Esam izsūtījuši informatīvus materiālus par vakcinēšanos visām skolām un pirmsskolām, aicinot pedagogus iesūtīt mums jautājumus, ja tādi rodas. Atbildes uz jautājumiem mēs sniedzam sadarbībā ar SPKC speciālistiem, taču, personīgi runājot ar skolām, esam konstatējuši, ka daudziem cilvēkiem ir būtiski aprunāties ar reālu, dzīvu ārstu, nevis robotu vai pašiem rakties cauri instrukciju kalnam. Tāpēc mēs aicinām pedagogus apmeklēt vebināru, kur tiešsaistē notiks saruna ar divām ārstēm,” norāda Neatkarīgās izglītības biedrības valdes priekšsēdētāja Zane Ozola.

Lai pieteiktos vebināram, pedagogi, skolu direktori un citi izglītības nozares pārstāvji līdz 2. marta plkst. 12.00 aicināti aizpildīt PIETEIKUMA ANKETU Aizpildot anketu, uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts vebināra piekļuves kods.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro