Pērkam.lv: Iedzīvotājiem ir svarīgi savu īpašumu pārdot ātri

Lai arī nekustamā īpašuma tirgū darījumu apjoms pagaidām nav strauji krities, daļa īpašnieku uzskata, ka pircēji tomēr atturas no ilgtermiņa saistībām un dzīvokļu, māju vai citu nekustamo īpašumu iegādes. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda, ka uzskatīt, ka tā varētu būt tendence, ir pāragri. Vienlaikus viņš atzīst, ka Pērkam.lv klientu skaits aug un lielākoties tie ir cilvēki, kas vai nu vēlas īpašumu pārdot ātri, vai arī nevar atrast pircējus pašu spēkiem.

“Lai arī zināma neskaidrība nekustamā īpašuma tirgū, protams, valda, nevarētu teikt, ka īpašumu pirkšana atrodas uz pauzes. Cits jautājums gan ir par to, vai šis ir sezonāli visaktīvākais laiks. Vienlaikus piedāvājums nekustamā īpašuma tirgū ir,” norāda A. Bērziņš.

Vienlaikus viņš uzsver, ka Pērkam.lv klientu skaits aug, kas liecina, ka cilvēkiem šobrīd svarīgi ir savu īpašumu pārdot ātri un arī naudu par to saņemt ātri. “Nekustamā īpašuma darījumi neredz mēdz ievilkties un gadās arī situācijas, kad īpašuma pircēji pārdomā, kas rada liekas izmaksas arī pašiem pārdevējiem. Vairums nevēlas arī izmantot starpniekus un tad atliek vien mēģināt pašiem pārdot savu īpašumu, kas, protams, nav viegls uzdevums cilvēkiem, kam šis process ir svešs. Var teikt, ka šī situācija kopumā mudina arvien vairāk cilvēkus izvēlēties Pērkam.lv pakalpojumus,” piebilst A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro