Pērkam.lv – iespēja pārdot savu nekustamo īpašumu ātrāk un par tirgus cenu

“Kāpēc izvēlēties Pērkam.lv?” Šādu jautājumu uzdod daudzi, kas saskārušies ar nepieciešamību pārdot savu nekustamo īpašumu. Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš uzsver – Pērkam.lv priekšrocība ir ātrums un iespēja pārdot savu nekustamo īpašumu par reālu tirgus cenu.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Cilvēkam bez iepriekšējas pieredzes nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā bieži vien pārdot savu dzīvokli, māju, zemi vai mežu sagādā grūtības, jo tas prasa pārzināt neskaitāmas nianses, tajā skaitā nekustamā īpašuma tirgu, cenas, kā pareizi prezentēt īpašumu, kā sakārtot dokumentāciju u.tml. Pērkam.lv strādā profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi, kas pārzina visas nekustamā īpašuma tirgus tendences un pratīs pārdot nekustamo īpašumu daudz ātrāk, un, kas īpaši svarīgi – par maksimāli augstāko cenu,” uzsver A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrs un vienkāršs risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs.

“Mūsu darbības modelis ir ne tikai drošs, bet arī ļoti ātrs – vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga,” uzsver A. Bērziņš.

Papildus informācija: https://pieteikums.lv/perkam

Komentāri