Pērkam.lv – labākais risinājums nekustamā īpašuma pārdošanai

Sava nekustamā īpašuma tirdzniecība ir ļoti atbildīgs lēmums, un, kā norāda Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš, ņemot vērā, ka tirgus situācija šobrīd ir nestabila, pieņemt pareizāko lēmumu ne vienmēr ir viegli.

“Liela daļa šobrīd interesējas par sava īpašuma tirdzniecību, interesējoties gan par to, kādas ir īpašumu cenas, gan to, kādas tendences šobrīd valda tirgū. Pārdot īpašumu pašam neapšaubāmi ir liels izaicinājums, tāpēc arvien biežāk tiek izvēlēts variants, kad ar visu ar īpašumu saistītos jautājumus un to pārdošanu uzņemas trešā puse,” norāda A. Bērziņš.

Līdz ar to liela daļa šobrīd izvēlas Pērkam.lv piedāvājumu, nevis īpašumu pārdot caur sludinājumiem.

“Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem. Tā ir iespēja savu īpašumu uzticēt profesionāļiem, kas ne tikai iespējami precīzāk noteiks patiesu īpašuma cenu ,bet arī atbrīvos jūs no sarežģīta pārdošanas procesa,” uzsver A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://pieteikums.lv/perkam

Komentāri