Pērkam.lv pārstāvis par situāciju nekustamo īpašumu tirgū: Redzēsim gan pieprasījuma, gan piedāvājuma vājināšanos

Karš Ukrainā, visticamāk, ieviesīs izmaiņas arī nekustamā īpašuma tirgū. Kā uzsver Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, kara radītie satricinājumi mājokļu pieejamību neapšaubāmi ietekmēs – to, vai ietekme būs īstermiņa vai ilgtermiņa, gan rādīs laiks.

“Jau tagad ir redzams, ka cilvēki ir kļuvuši daudz taupīgāki un daudzi ir atlikuši savus plānus par jauna mājokļa iegādi. Tas saistīts gan ar straujo cenu kāpumu, gan situāciju Ukrainā. Visticamāk, tuvākajā laikā redzēsim gan pieprasījuma, gan piedāvājuma vājināšanos. Tāpat sagaidāms, ka jaunuzcelto dzīvokļu rezervāciju aktivitāte uz brīdi samazināsies. Pagaidām gan nevaram pateikt, vai ietekme būs īstermiņa vai ilgtermiņa, bet skaidrs, ka izaicinājumi nekustamā īpašuma tirgū būs,” uzsver A. Bērziņš.

Vienlaikus viņš uzsver, ka ikviens joprojām var vērties pie Pērkam.lv, kas iegādājas īpašumus, neatkarīgi no tā atrašanās vietas: “Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.”

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro