Pircēji gatavi iegādāties īpašumus par vidēji 30% zemāku cenu kā noteicis pārdevējs

Par spīti tirgus stagnācijai, īpašnieki arvien piedāvā pārdošanai mājokļus par summām, kas būtiski pārsniedz tirgus cenas, liecina Latio “Mājokļu pircēju pārliecības indekss”.

Kā liecina Latio informācija, 21% pārdevēju ir prasījuši tirgus situācijai nesamērīgi augstu cenu. Vienlaikus otrreizējo mājokļu segmentā potenciālie pircēji gatavi iegādāties īpašumus par cenām, kas ir pat par 30% zemākas kā pārdevēja noteiktās. Savukārt, ja īpašumu nepieciešams pārdot izdevīgi un ātri, vienmēr ir iespēja vērsties pie >>> www.perkam.lv

“Jāsaka, ka lielākā daļa attīstītāju skeptiski attiecas pret iespējamo cenu samazinājumu, tā vietā nākot pretī ar citiem “burkāniem”, kas nav tiešā veidā saistīti ar atlaidi pārdošanas cenai. Ņemot vērā tik daudzos un atšķirīgos īpašos piedāvājumus, tirgū savā ziņā veidojas haoss un sākas matemātikas olimpiāde – pircējam nākas izskaitļot, kurš tad būs finansiāli izdevīgākais un reizē prasībām atbilstošākais. Turklāt pircējam pašam jāmēģina atšifrēt, kura jaunā projekta cenas ir ne tikai samērīgas ar tā kvalitāti, bet arī attīstītāja piedāvātā “medus karote” ir pamatots un vērtīgs bonuss,” situāciju jauno projektu pirmreizējā tirgū raksturo “Latio” tirgus analītiķe Rūta Roze.

Kā skaidro Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, redzams, ka cilvēki joprojām jūt inflācijas, globālās situācijas un ekonomikas nenoteiktības ietekmi: “Mēs redzam, ka liela daļa iedzīvotāju joprojām vilcinās uzņemties finansiālas saistības. Un tiem, kuri ir uzlikuši augstu īpašuma cenu, parasti ir diezgan grūti savu īpašumu pārdot ātri un par sākotnējo cenu.”

Ja rodas grūtības ar īpašuma pārdošanu, iespējams vērsties pie Pērkam.lv, kas iegādājas īpašumus – dzīvokļus, mājas, zemi un meži, vienojoties par abpusēji izdevīgu cenu un norēķinoties par īpašumu pat dažu dienu laikā. Turklāt visi darījumi ir droši – tie tiek slēgti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija un pieteikums īpašuma pārdošanai >>> www.perkam.lv

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro