Printful HR direktore Eiropā: Attālinātajā darbā lielāka uzmanība jāpievērš darba un privātās dzīves līdzsvara vadībai

Ceturtdien, 23. februārī, tiešsaistē norisinājās biznesa konference “Personāla vadība 2023”, kas fokusējas uz to, kādi būs tālākie izaicinājumi saistībā ar personāla vadību un kādas tendences būs aktuālas 2023. gadā. Konferencē eksperti diskutēja gan par to, kā pasaules notikumi mainīs tendences darba tirgū Latvijā, gan to, kā motivēt darbiniekus un rūpēties par to labsajūtu, kā aplūkoja jautājumus par komerctiesiskajiem, darba tiesiskajiem un zaļajiem aspektiem uzņēmuma pārejas procesā.

Konferencē piedalījās sabiedrībā un nozarē atpazīstami, savas jomas speciālisti ar visplašāk pieejamo informāciju tieši personāla un uzņēmumu vadītājiem, tostarp arī Printful HR direktore Eiropā Inga Geka, kas runāja par attālinātā darba vadību.

Atsaucoties uz Printful pieredzi, I. Geka pauda, ka, lai nodrošinātu attālināto darbu, ir svarīgi vispirms nodrošināt darbiniekiem instrumentus un darba vides uzstādījumus. Svarīgi esot izveidot arī sadarbības principus un video sapulču organizāciju. Tāpat Printful cenšas nodrošināt arī darbiniekiem vienlīdzīgas iespējas gan klātienes, gan attālinātajiem darbiniekiem.

Svarīga attālinātajā darbā ir arī kultūra, eksperimentēšana un uzticēšanās. “Lai attālinātais darbs noritētu veiksmīgi, svarīgi ir, lai uzticēšanās būtu abpusēja. Bet pirmajā vietā ir darba un privātās dzīves līdzsvara vadība – uzņēmējiem ir jāseko līdzi tam, lai šīs robežas nebūtu izplūdušas,” norādīja I. Geka.

Konferencē piedalījās arī VILGERTS partnere, zvērināta advokāte Jūlija Jerņeva, Latvijas Personāla Vadīšanas Asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga, DARBA GURU rekrutēšanas komandas vadītāja Lilita Alute, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības PRO prezidente Irēna Liepiņa, sertificēta emocionālās inteliģences praktiķe, GROWING biznesa konsultante un trenere Jana Strogonova, SIA “MetaCoach” mācību centra vadītāja un trenere Laila Snidzāne, Catalyst Latvija vadītāja Dace Stīpniece, kā arī personāla vadības un atlases eksperte, biznesa trenere Elita Kazaine.

Biznesa konferences ir strauji augošs biznesu konferenču organizators, kura rīkotās konferences tiešsaistē un klātienē apmeklējuši jau simtiem dalībnieku. Kopš 2020. gada Biznesa konferences organizējušas jau vairāk nekā 20 konferences par dažādām aktuālām tēmām.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro