Šlesers aicina tautu parādīt savu gribu un apņemšanos darīt Latviju atkal tiesisku

Jau 2. oktobrī notiks Vislatvijas protests pret piespiedu vakcināciju pret Covid-19. Politiķis Ainārs Šlesers tajā aicina piedalīties ikvienu, kas iestājas pret cilvēku šķirošanu un brīvības atņemšanu.

“Ikkatrs viens, kurš redz valstī valdošo haosu, cilvēku šķirošanu, sabiedrības šķelšanu, katastrofālu valdības nespēju un tavu brīvību atņemšanu ne pa dienām, bet stundām – atnāksim sestdien, 2. oktobrī 13.00 pie Brīvības pieminekļa un veidosim ziedu paklāju kā simbolu brīvībām un tiesībām, kuras mums tiek atņemtas, bet kuras mēs atgūsim. Ja patiesi gribēsim,” sacīja Šlesers.

Pēc viņa teiktā, “var palikt mājās, bet var arī parādīt savu gribu un apņemšanos darīt Latviju atkal brīvu un tiesisku. Kopības un pleca sajūta, apziņa, ka neesam sēdējuši malā un veltīgi cerējuši uz varas veselo saprātu.”

Kā zināms, Veselības ministrija piedāvājusi ierobežot iekštelpās pieejamos pakalpojumus pret Covid-19 nevakcinētām personām. Tostarp plānots, ka cilvēki bez Covid-19 sertifikāta par vakcināciju, izslimošanu vai negatīvu testu nevarēs apmeklēt tirdzniecības centrus.

Veselības ministrija piedāvā visos gadījumos, kad tas ir iespējams, ekonomiskās un sociālās aktivitātes – pakalpojumu sniegšanu, pasākumu organizēšanu un citas aktivitātes iekštelpās īstenot “daļēji drošajā” vidē (klātesot personām, kuras ir vakcinētas pret Covid-19, pārslimojušas Covid-19 vai viņām ir negatīvs Covid-19 tests) vai “drošajā” vidē (klātesot vienīgi personām, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai to pārslimojušas). Bez sertifikātu pārbaudīšanas “nedrošajā” vidē saglabātos tikai pirmās nepieciešamības pakalpojumu sniegšana.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro