Šlesers: Kur Kariņš un Levits bija tad, kad tauta vēlējās apvienoties?

Tautai tik tiešām ir jāapvienojas, lai gāztu Kariņa-Levita režīmu, pauž politiķis Ainārs Šlesers.

“Tautā ir jāatjauno vienotība, un tai tāpat kā pirms 30 gadiem atkal ir jāsanāk kopā,” uzrunājot klātesošos biedrības “4. maija Deklarācijas klubs” iedibinātās Valstiskuma balvas svinīgajā pasniegšanas ceremonijā, uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Uz Kariņa izteikumiem asi reaģējis Šlesers, aicinot Kariņu vispirms novākt žogu pie Ministru kabineta un Rīgas pils.

“Tad, kad tauta bija pie pils un Ministru kabineta, lielie apvienotāji Kariņš un Levits bija aizlaidušies krūmos. Kariņ-Levit, kur tiks būvēts lielais žogs, lai satiktos ar tautu?” komentēja Šlesers.

Viņš uzsvēra, ka “tautai tik tiešām ir jāapvienojas, lai gāztu Kariņa-Levita režīmu.”

Kā zināms, trešdien, 18. augustā, vairāk nekā 10 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju pulcējās uz protesta akciju pie Rīgas pils, lai iestātos pret obligāto vakcināciju pret Covid-19. Protesta akcijā piedalījās arī politiķis Ainārs Šlesers ar partijas “Latvija pirmajā vietā” komandu.

Uzrunājot tautiešus, Šlesers norādīja, ka ir sākusies varas nomaiņa: “Latvijā ir sācies varas nomaiņas process. Esošajai varai – Kariņa un Levita režīmam – ir jākrīt. Tas notiks nākamajās vēlēšanās. [..] Šodien mēs esam kopā ar tautu. Mēs gribām, lai tauta šodien sajūtas brīva. Pēdējais gads – nesaprotamie ierobežojumi un tagad, kad ir pieņemts lēmums vakcinēt pat bērnus, tas mūs neatstāj vienaldzīgus. Mēs esam par brīvprātīgu vakcināciju, bet valdība dara visu, lai notiktu vardarbīga vakcinācija.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro