Šonedēļ gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš

Līdzīgi kā nedēļas izskaņā, tā arī šonedēļ Latvijā laikapstākļus ietekmēs vairāku ciklonu darbība un auksta gaisa masa no ziemeļiem. Gan naktīs, gan dienās lielākajā daļā valsts teritorijas gaisa temperatūra būs zemāka par 0°.

Visas darba nedēļas garumā kādā no Latvijas daļām gaidāmi nokrišņi, dominējošā nokrišņu forma būs sniegs, taču nedēļas iesākumā dažviet, kur gaiss būs siltāks, būs novērojams arī slapjš sniegs. Snigšanas laikā redzamība būs pasliktināta, bet ceļi – slideni, tādēļ aicinām būt piesardzīgiem! Nedēļas gaitā brīžiem pastiprināsies vējš, izteiktāk tas būs jūtams piekrastes rajonos – gaidāms, ka tas brāzmās varētu sasniegt līdz pat 20 m/s.

Mākoņi, kas pirmdien pilnībā aizklās debesis, visā valsts teritorijā atnesīs nokrišņus – palaikam snigs, jūras piekrastes tuvumā gaidāms arī slapjš sniegs, bet lokāli iespējama pat atkala. Vietām sniega segas biezums palielināsies par 5 cm. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš. Maksimālā gaisa temperatūra būs +2…-4° robežās.

Nedēļas vidū laikapstākļus Latvijā turpinās ietekmēs vairāku ciklonu darbība – brīžiem snigs, vējš būs brāzmains un bieži mainīs virzienu. Otrdien tas galvenokārt pūtīs no ziemeļrietumiem, rietumiem, bet trešdien no dienvidiem, dienvidrietumiem. Visstiprākais vējš būs piekrastes rajonos – gaidāms, ka tas brāzmās varētu sasniegt līdz pat 20 m/s! Virs valsts teritorijas turpinās dominēt aukstā gaisa masa no ziemeļiem. Minimālā gaisa temperatūra nakts stundās lielākoties saglabāsies -4…-10° robežās, bet vietām valsts austrumos gaiss var atdzist arī līdz -15°. Arī diennakts gaišajā laikā termometra stabiņš saglabāsies zem 0° atzīmes, dažviet austrumos gaisam neiesilstot vairāk par -9°.

Arī nedēļas otrajā pusē laikapstākļi saglabāsies līdzīgi – vietām sagaidīsim nokrišņus, brīžiem piekrastē vējš būs brāzmaināks un dienās gaiss neiesils vairāk par +1°.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro