Šonedēļ gaidāms mierīgs un silts laiks

Šonedēļ Latvijā ieplūst silta gaisa masa, kas noteiks gaisa temperatūras paaugstināšanos, daudzviet termometra stabiņš pakāpsies pat līdz +20° atzīmei.

Nedēļas pirmajā pusē debesīs varēsim novērot mākoņus, tomēr palaikam arī uzspīdēs saule. Pirmdiena paies bez nokrišņiem, savukārt otrdien un trešdien vietām nolīs neliels lietus. Visā valstī pūtīs lēns vējš, tādēļ arī naktīs atsevišķos rajonos var izveidoties migla, kas pasliktinās redzamību! Naktīs gaiss lielākoties atdzisīs līdz +6…+9°. Pirmdien termometra stabiņš pārsvarā dienā saglabāsies +13…+18° robežās, savukārt otrdien un trešdien gaiss iesils līdz +15…+20°, dažviet piekrastē būs par kādu grādu vēsāks.

Saglabājoties anticiklona ietekmei, arī atlikušās nedēļas dienas solās būt labvēlīgas. Nedēļas otrajā pusē mākoņi mīsies ar sauli un lietus atsevišķās dienās būs novērojams lokāli. Naktis un dienas kļūs siltākas – nakts stundās termometra stabiņš noslīdēs līdz +7…+12°, un dienās tas pakāpsies līdz +17…+23°, vien piekrastes rajonos būs nedaudz zemāka gaisa temperatūra.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro