Šonedēļ kļūs aukstāk, palaikam gaidāmi nokrišņi

Šonedēļ ik palaikam gaidāms lietus, un, ieplūstot aukstākai gaisa masai, nedēļas otrajā pusē vietām nokritīs arī sniega pārslas.

Pirmdiena lielā daļā valsts iesāksies ar mākoņainu laiku,vietām gaidāmi arī nokrišņi – pārsvarā lietus, bet Vidzemē rīta stundās iespējams arī slapjš sniegs. Diena gan nebūs pavisam pelēcīga, jo brīžiem, vairāk dienas otrajā pusēm, starp mākoņiem uzspīdēs saule. Pūtīs rietumu vējš, kas visā valstī vēl brāzmās sasniegs 15-19 m/s, dienas pirmajā pusē vietām pat 20 m/s, bet pēcpusdienā rietumos un vakarā austrumos vējš pierims. Gaiss iesils līdz +4…+9°, dienvidos līdz +10°.

Tālākajās dienās laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība – laiks būs nokrišņiem bagāts, bet vējš pierims. Saule mīsies ar mākoņiem un teritorijas lielākajā daļā palaikam uzlīs. Nakts un rīta stundas atsevišķos rajonos veidosies migla un dūmaka, pasliktinot redzamību. Dominēs lēns vējš. Naktīs gaisa temperatūra saglabāsies -2…+3° robežas, bet dienās gaiss iesils līdz +5…+10°, aukstākam gaisam, ka ierasts, saglabājoties piekrastes rajonos, tur +4…+7°.

Darba nedēļas beigās un brīvdienās brīžiem līs un vietām, termometra stabiņam pieturoties ap 0° atzīmei un zemāk, lietu nomainīs arī slapjš sniegs un sniegs, bet pastāvīga sniega sega neizveidosies. Teritorijās lielākajā daļā pūtīs lēns vējš, piekrastē tas būs nedaudz stiprāks. Nakts stundās termometra stabiņš noslīdēs līdz -1…+4°, brīvdienu naktīs, debesīm skaidrojoties, vietām gaiss atdzisīs līdz -2…-4°. Dienās gaisa temperatūra pārsvarā paaugstināsies līdz +2…+9°.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro