Sumina pirmo dzimušo mazuli Balvu novadā – puisīti Marku

Bērniņa ienākšana ģimenē vecākiem un tuviniekiem ir īpašs notikums, katrs jaundzimušais ir svarīgs arī Balvu novada pašvaldībai, bet jo īpaši tiek sumināts tas mazulis, kurš piedzimst katra gada sākumā un ir pirmais novadā dzimušais.

Šogad šī patīkamā vēsts atnāca 3.janvārī, kad pasaulē nāca Marks Circenis. Puisēna vecākiem Lauritai un Jānim Circeņiem šis ir jau trešais dēliņš. Mājās brālīti gaida Rojs un Artūrs. Kā atklāja vecāki, Marks piedzima plkst.09.27, 58 cm garš un 4,160 kg smags.

Turpinot iesākto tradīciju, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs devās svinīgi sveikt pirmo novadā dzimušo bērniņu un viņa vecākus, kuri dzīvesvietu ir deklarējuši Balvu novadā, vēlot mazajam novadniekam augt veselam un paklausīgam.

Pirmais Balvu novada mazulis ir piedzimis SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Balvu slimnīcas Dzemdību nodaļā, kur mazos bērniņus un jaunās māmiņas sagaida augsti profesionāls un laipns personāls, mājīgas telpas, ģimeniska attieksme. Ne velti uz Balviem mazuļus laist pasaulē brauc māmiņas ne tikai no pašu un kaimiņu novadiem, bet arī no Rēzeknes, Daugavpils un pat Rīgas.

Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā 2021.gadā reģistrēti 98 mazuļi.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro