“Summer Sound 2024” turpina tradīciju – dejas līdz rīta gaismai Klubā ++

Festivāls “Summer Sound 2024” ar prieku paziņo, ka turpinās divu gadu veiksmīgo tradīciju un piedāvās apmeklētājiem iemīļoto “Klubs++”, kurā varēs dejot līdz pat rītausmai. Šogad kluba atmosfēra un programma solās būt vēl vērienīgāka un piedāvāt ko jaunu un aizraujošu festivāla apmeklētājiem sadarbībā ar “Lithuania HQ”.

Pēdējos divos gados “Klubs++” ir kļuvis par festivāla neatņemamu sastāvdaļu, pulcējot festivāla apmeklētājus, kas vēlas izbaudīt kvalitatīvu elektronisko mūziku un piedzīvot kluba atmosfēru, nepametot festivāla teritoriju. Šogad pašmāju talantiem pievienosies pieprasītākie DJ/producenti no Lietuvas ievērojamās elektroniskās mūzikas izdevniecības “Lithuania HQ”.

Pieredzējušais dīdžejs Magnuss Eriņš, kura muzikālā pieredze gūta spēlējot gan mazākos, gan lielākos klubos, reivu pasākumos un privātās ballītēs jau vairāk nekā desmit gadus, ir uzņēmies kluba “Klubs++” muzikālā kuratora lomu, sola: “Klubs++” kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu ar galvu reibinošiem basiem, enerģijas lādiņu un visu, kas nepieciešams, lai radītu patiesi neaizmirstamu atmosfēru.”
Divu festivāla enerģijas pielietās naktis pie pults būs līdz šim lielākais DJ skaits “Summer Sound” festivālā – 15 jau pieredzējuši pašmāju un kaimiņvalstu DJ: HOLLA FRANCO b2b DNKA, PUPA, ROLAND PRIVERT, DWIN (LT), LUCKY LUKE (LT), E:91, LORI, KENJI, 24k, LEVAN, FELLA (LT), GAULLIN (LT), MAGNUSS ERIŅŠ, ANDY CANE (EE), MSK, kā arī divi konkursa uzvarētāji.

“Klubs ++” darbosies abas festivāla dienas no plkst. 20.00 līdz 06.00. Ieeja klubā būs no 18 gadu vecuma.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro