Svarīgākie jautājumi par personālu un darba vidi – biznesa konferencē “Personāla vadība 2022”

Jau pavisam drīz tiks atklātas šī gada nozīmīgākās biznesa konferences, kā ietvaros lielu uzmanību izpelnījusies arī konference “Personāla vadība 2022”, kas norisināsies jau 30. oktobrī. Konferencē būtiskākie jautājumi tiks vērsti uz profesionāliem un kvalificētiem darbiniekiem, kas ir ne tikai lielākā uzņēmuma vērtība, bet arī galvenais priekšnosacījums, lai uzņēmums sasniegtu savus mērķus un veiksmīgi attīstītos ilgtermiņā, darba vidi un aktualitātēm personāla vadības nozarē.

Ikviens piekritīs, ja apgalvosim, ka uzņēmuma veiksmīgas darbības nodrošināšanai nepieciešams kvalitatīvs, profesionāls un motivēts darbaspēks. Konfrences dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā izvēlēties uzņēmumam nepieciešamos darbiniekus, kā tos motivēt un kā pašam kļūt par lielisku personāla vadītāju. Tāpat tiem būs iespēja uzzināt, kā Covid-19 mainīs tendences darba tirgū jau nākamajā 2022. gadā, vairāk par emocionālo klimatu, par mobingo un bosingu darba tiesiskajās attiecībās, par grozījumiem Darba likumā u.c.

Konferencē kā referenti piedalīsies sertificēta emocionālās inteliģences praktiķe, GROWING biznesa konsultante un trenere Jana Strogonova, SIA “DTE” juriste Diāna Grīnberga, LMa jurists Andris Alksnis, padomniece, sociālantropoloģijas doktore, sertificēta dažādības vadības eksperte un kampaņas ATVĒRTĪBA IR VĒRTĪBA vēstnese Agnese Cimdiņa, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības PRO prezidente Irēna Liepiņa, Mg.psych., Mg.publ.relat, biedrības “Modus Vivendi A” valdes priekšsēdētāja Anita Rošāne, “ASTRAL Executive Search” vecākā konsultante Sandra Liepa, SIA “Aveluk Grupa” uzņēmuma vadītāja, rekrutēšanas vecākais speciālists Kristīne Kuļeva, komunikācijas arhitekte un personīgā zīmola meistare Ilze Rassa, kā arī “Improvin Business” pielietojamās improvizācijas trenere komunikācijas, sadarbības un radošuma jomā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi improvizācijā Elīna Biseniece.

BIĻEŠU CENAS:

Dalībnieka karte – agrā pieteikšanās “Early bird” – 79 EUR.

  • Agrā pieteikšanās līdz 19.09.2021. Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka karte – 99 EUR.

  • Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.

Dalībnieka VIP karte – 199 EUR.

  • Iespēja apmeklēt jebkuru Semināri.lv apmācību bez maksas, konferences dalībnieka kartes summas apmērā.
  • Īpaša uzmanība izvirzītajam problēmjautājumam konferences ekspertu diskusijās.
  • Iespēja papildus publicitātei medijos.

Plašāka informācija par konferenci >>> https://www.registreties.lv/personala-vadiba

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro