Tirdzniecības centrs “Alfa” 10. martā kļūs par “AKROPOLE Alfa”

Paplašinot zīmola “AKROPOLE” izmantošanu, ir uzsākts jaunā nosaukuma “AKROPOLE Alfa” ieviešanas process –– uz “Alfa” ēkas jau šobrīd tiek uzstādītas jaunā nosaukuma izkārtnes. No 10. marta “Alfa” oficiāli kļūs par “AKROPOLE Alfa”.

“10. martā apmeklētāju iecienītā iepirkšanās, izklaides un satikšanās lokācija oficiāli mainīs nosaukumu, kļūstot par “AKROPOLE Alfa”. Jaunā un spēcīgā zīmola ieviešana stiprinās “AKROPOLE Alfa” pozīcijas, vienlaikus saglabājot to labo pieredzi, ko tai izdevies uzkrāt iepriekšējo 20 gadu laikā,” saka tirdzniecības centra “Alfa” vadītāja Zane Kaktiņa.

Nosaukuma maiņa ieviesīs izmaiņas arī vizuālajā identitātē kā klātienē, tā arī sociālo tīklu kontos un citos komunikācijas materiālos. Ir paredzēta arī jaunās vienotās mājaslapas izveide, kā arī “Akropole” dāvanu karšu programmas paplašināšana –– no 10. marta dāvanu kartes būs iespējams iegādāties un izmantot abos iepirkšanās centros. Vienlaikus nosaukuma maiņa un vienotā zīmola ieviešana neietekmēs “AKROPOLE Alfa” ikdienas darbību – iepirkšanās centra darba laiks, veikalu un pakalpojumu klāsts, apkalpošanas un epidemioloģiskās drošības standarti paliek nemainīgi.

Kā tika paziņots iepriekš uzņēmums “Akropolis Group”, kura īpašumā un pārvaldībā ir divi iepirkšanās centri Rīgā – “Alfa” un “Akropole”, ir nolēmis paplašināt sava zīmola “AKROPOLE” izmantošanu. Tirdzniecības centrs “Alfa” mainīs nosaukumu uz “AKROPOLE Alfa”, savukārt iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” kļūs par “AKROPOLE Rīga”, vienlaikus saglabājot nemainīgi augstu klientu servisu un plašu veikalu, izklaides iespēju un pakalpojumu klāstu. Plānots, ka vienota zīmola ieviešanas process pilnībā noslēgsies šī gada pavasarī.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro