Tuvākajā nedēļā mākoņu būs vairāk, bet uzspīdēs arī saule, saglabāsies lielākoties sauss laiks

Tuvākajā nedēļā valstī laikapstākļus turpinās noteikt anticiklons, tāpēc saglabāsies sauss un lielākoties saulains laiks. Atsevišķās dienās gan sauli aizklās mākoņi, un sestdien gaidāmi arī pavisam nelieli nokrišņi. Līdzīgi kā šonedēļ, naktīs gaidāms sals, bet dienās gaisa temperatūra būs pozitīva.

Nedēļas nogalē mākoņus debesīs varēs redzēt vairāk nekā aizvadītājās dienās, piektdien un sestdien skaidrosies vien vietām, bet svētdien jau lielākajā teritorijas daļā. Nokrišņi sagaidāmi tikai sestdien, kad vietām gaidāms neliels sniegs. Dominēs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu, austrumu vējš. Naktī uz piektdienu, dažviet, kur vējš būs lēnāks, veidosies migla. Nakts stundās gaiss atdzisīs līdz 0…-6°, bet dienu laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz 0…+6.

Jaunajā darba nedēļā laika apstākļi būtiski nemainīsies – joprojām gaidāmas arī saulainas dienas, bet brīžiem sauli aizklās mākoņi. Laiks būs sauss, un vējš galvenokārt pūtīs lēni. Gaisa temperatūra naktīs saglabāsies zem 0° atzīmes, bet dienās maksimālā gaisa temperatūra būs 0…+6° robežās.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro