Tuvākajās naktīs vēl gaidāma salna, jaunnedēļ kļūs nedaudz siltāks

Vēl piektdien laika apstākļus noteiks augsta spiediena apgabals ar sausu un vēsu laiku. Sestdien pastiprināsies ciklona ietekme no dienvidiem, un brīvdienās vietām uzlīs, savukārt nākamās nedēļas pirmajā pusē nokrišņi gaidāmi vien trešdien. Lai arī piektdien un sestdien naktī termometra stabiņš vietām noslīdēs zem 0° atzīmes, jaunnedēļ naktis pakāpeniski kļūs siltākas, bet dienas gaišajās stundās temperatūra gaidāma +15…+20° robežās.

Piektdien debesis būs lielākoties skaidras, un nokrišņi nav gaidāmi. Pūšot lēnam austrumu, dienvidaustrumu vējam, naktī vietām valsts austrumos veidosies migla, dūmaka, Kurzemes piekrastē vējš būs mērens, savukārt dienā brāzmās tas sasniegs līdz 15 m/s. Naktī gaiss atdzisīs līdz +1…+6°, daudzviet zāles virskārtā gaidāma salna 0…-1°, vietām austrumu rajonos salna arī gaisā 0…-2°, savukārt lokāli Kurzemes piekrastē nebūs vēsāk par +7…+12°. Dienā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +14…+18°.

Sestdien naktī, sākot no dienvidrietumiem, mākoņu daudzums pakāpeniski palielināsies, dienā mākoņi daļēji aizklās debesis, rietumu daļā laiks būs lielākoties mākoņains, kas lokāli atnesīs nelielus nokrišņus. Pūtīs lēns līdz mērens austrumu puses vējš. Gaiss būs vien par grādu siltāks nekā piektdien, naktī gaisa temperatūrai pazeminoties līdz +2…+7°, vietām piekrastē +8…+13°, kā arī tāpat vietām austrumos zālēs virskārtā gaidāma salna 0…-1°. Dienā gaiss iesils līdz +14…+17°.

Svētdien mākoņu daudzums būs mainīgs un vietām īslaicīgi uzlīs. Dominēs lēns austrumu, ziemeļaustrumu vējš. Naktī gaisa temperatūra pazemināsies līdz +4…+9°, Kurzemes piekrastē, ūdens tuvumā būs siltāk, tur +9…+13°. Dienā gaiss iesils līdz +15…+18°.

Nākamā darba nedēļa iesāksies ar nelielu mākoņu daudzumu un sausu laiku. Vējš saglabāsies lēns. Trešdien naktī mākoņu daudzums palielināsies, un, pastiprinoties ciklona ietekmei no ziemeļiem, vietām, dienā galvenokārt austrumu daļā gaidāmi nelieli nokrišņi. Arī ceturtdiena paies bez būtiskiem nokrišņiem. Pirmdien naktī gaiss atdzisīs līdz +4…+8°, Kurzemē par dažiem grādiem siltāk, tur +7…+11°, bet dažviet piekrastē nebūs vēsāk par +13…+14°. Turpmākās naktis būs nedaudz siltākas: gaiss naktīs atdzisīs līdz +6…+11° austrumu un centrālajos rajonos, savukārt rietumos un piekrastē termometra stabiņš noslīdēs vien līdz +10…+15°. Šajās dienās gaisa temperatūra gaidāma +15…+20° robežās.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro