Uzņēmēji un eksperti diskutēs par strādāšanu un iepirkšanos no mājām

22. novembrī, Latvijā zināmi un pieredzējuši uzņēmēji tiešsaistes pasākumā diskutēs par Rīgas pašvaldības grantu programmā “Atspēriens” iesniegto pieteikumu potenciālu, lai palīdzētu konkursa komisijai izvēlēties trīs uzvarētājus, kas katrs iegūs 10 000 eiro.

Eksperti palīdzēs konkursa žūrijai izvēlēties, kuras trīs no desmit idejām ir pietiekami inovatīvas pilsētvides attīstībai, lai katra tiktu pie līdzfinansējuma savas idejas tālākai attīstībai.

“Pandēmija ir atstājusi būtisku ietekmi uz mūsu visu ikdienu – arī uzņēmējdarbības vidi un jaunām biznesa idejām, par ko liecina komandu pieteikumi, kas koncentrējušies uz dažādiem tehnoloģiskie risinājumiem. Būs patiešām interesanti iepazīties ar jaunām idejām, kas varētu palīdzēt risināt dažādus ikdienas sadzīves jautājumus – strādāšanu un iepirkšanos attālināti,” uzsver viens no pasākuma ekspertiem, “Tele2 Latvija” komercdirektors Raivo Rosts.

Pasākumā ekspertu komandu papildinās “SAF Tehnika” valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs, “Omniva” vadītāja Latvijā Beāte Kauzure – Čebotare, “CityBee Latvia” dibinātāja Egija Gailuma un “Radio SWH” ētera balss Kaspars Breidaks. Diskusiju moderēs radio un TV personība Oskars Lepers.

Kopā uzņēmējdarbības atbalsta programmai tika iesniegti 39 pieteikumi, no kuriem trešajā kārtā virzīti desmit. Starp pieteikumiem jūtama pandēmijas ietekme, jo piedāvāti dažādi rīki, kas atvieglo darbu no mājām vai iepirkšanās risinājumi tiešsaistē. Šajā reizē ir samazinājušies dažādi dezinfekcijas risinājumi, toties ir ievērojami pieaugusi tendence uzlabot kā fizisko, tā garīgo veselību. Komandas ir pieteikušās dažādās attīstības stadijās, bet vairums no pieteikumiem ir jau gatavi pakalpojumi un produkti, kas ir jau pieejami tirgū. Biežāk pārstāvētās nozares ir jau atbalsta programmā ierastās IT, ražošana un transports, taču šogad šo pulku papildina arī jauna nozare – medicīna.

Interesenti tiek aicināti pievienoties ekspertu komandas tiešsaistes diskusijai “Atspēriens” Facebook lapā 22. novembrī plkst.11:00. Pasākuma laikā katra komanda būs sagatavojusi piecu minūšu garu video par savu ideju, kas tiks atskaņots pasākuma laikā. Pēc video prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija.

Konkursu “Atspēriens” rīko Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra, kas ir izveidota šā gada aprīlī ar mērķi piesaistīt Latvijas galvaspilsētai ārvalstu investīcijas, nodrošināt Rīgas popularizēšanu starptautiski un attīstīt tūrismu.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro