Valsts prezidents: militārā poligona “Sēlija” izveide ir viens no galvenajiem aizsardzības resora uzdevumiem

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar aizsardzības ministru Andri Sprūdu. Puses pārrunāja darbu pie militārā poligona “Sēlija” izveides, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iesaisti valsts austrumu robežas stiprināšanā, kā arī jautājumus, kas skar valsts aizsardzības dienestu un sadarbību ar aizsardzības industriju.

“Šobrīd militārā poligona “Sēlija” izveide ir viens no galvenajiem aizsardzības resora uzdevumiem. Š.g. 28. jūnijā apmeklēju militārā poligona “Sēlija” atrašanās vietu Aizkraukles novadā. Klātienē pārliecinājos par darba tempiem, kas ir jāsaglabā vismaz esošajā līmenī, jo darāmo darbu apjoms, lai Latvija spētu nodrošināt uzņemošās valsts atbalstu NATO sabiedrotajiem, ir ļoti liels. Taču tas nav neiespējams. Sagaidu, ka visas iesaistītās puses darbus veiks bez kavēšanās, un lielākais militārais poligons Baltijas valstīs jau 2026. gadā spēs nodrošināt Latvijas uzņemtās saistības attiecībā uz sabiedrotajiem,” pauda Valsts prezidents.

Tikšanās laikā Valsts prezidents informēja par ieceri regulāri klātienē iepazīties ar paveikto darbu progresu militārajā poligonā “Sēlija”.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro