VARAM ministre: Valdība šobrīd ir atbalstījusi tikai Varakļānu novada pievienošanu Madonas novadam

Izņemot Varakļānus, novadu karte pašlaik nebūtu jāmaina, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV).

Viņa skaidroja, ka valdība šobrīd ir atbalstījusi tikai Varakļānu novada pievienošanu Madonas novadam, un citas izmaiņas administratīvo teritoriju kartē pašlaik nevajadzētu veikt.

Vienlaikus vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre atzina, ka koalīcijas darba grupā ir diskutēts arī par citām iespējamām izmaiņām novadu kartē, taču viņas un arī ministrijas ieskatā “reforma bija tikko, un vismaz vienam sasaukumam būtu jānostrādā jaunajās robežās”.

Runājot konkrēti par Garkalnes un Ropažu pašvaldībām, ministre norādīja: “Ja abas pašvaldības nevienojas, tad Garkalne tāpat kā šobrīd paliek Ropažu novada sastāvā, un tādā teritorijā arī notiek nākamās pašvaldību vēlēšanas.”

Tāpat viņa norādīja uz to, ka no 2025. gada iedzīvotājiem aptauju veidā būs iespēja izteikt vēlmi būt vienā vai otrā novada teritorijā.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro