Kristovskis jau atkal zaudē Lembergam tiesā

Kurzemes apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija noraidījusi Ventspils pilsētas domes deputāta Ģirta Valda Kristovska apelācijas sūdzību par 17. janvāra tiesas spriedumu, saskaņā ar kuru Kristovskis zaudēja Ventspils mēram Aivaram Lembergam.

“Kurzemes apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija lēmusi noraidīt Kristovska apelācijas sūdzību par tiesas 17.01.2020. spriedumu prasībā pret mani par godu un cieņu aizskarošu ziņu atsaukšanu, kā arī piedzīt no Kristovska man par labu ar lietas vešanu saistītos izdevumus,” medijiem paziņojis Lembergs.

Kā zināms, Ventspils pilsētas domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis 17. janvārī zaudēja tiesā Ventspils mēram Aivaram Lembergam, kas lēma, ka Kristovskim būs Lembergam jāizmaksā kompensācija 500 eiro apmērā.

Kristovskis lūdza tiesu uzlikt par pienākumu Lembergam atvainoties viņam un atsaukt nepatiesas ziņas saistībā ar Lemberga izteikumiem par viņu. Kristovskis vēlējās, lai atvainošanās tiktu pausta publiski Ventspils pilsētas domes sēdē.

Tiesa gan prasību noraidīja. Tā vietā tiesa lēma no Kristovska, par labu Lembergam, piedzīt ar lietas vešanu saistītos izdevumus advokāta palīdzības samaksai 500 eiro apmēra.

Komentāri