“airBaltic” šogad plāno pārsniegt 2000 darbinieku robežu

Lidsabiedrība “airBaltic” šogad cer sasniegt 2000 darbinieku robežu, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss.

“Pēdējās divās nedēļās mums ir augstākais rezervāciju līmenis pēdējo divu gadu laikā uz vasaras reisiem, mēs redzam, ka pasažieri pamazām ir gatavi atsākt lidošanu,” atzina Gauss.

Pēc viņa teiktā, “airBaltic” pēdējos divos gados pandēmijas apstākļos ir pārvadājis trīs miljonus pasažieru: “Mēs zinām, kā to izdarīt, tas nav tik sarežģīti. Pēdējos divos gados bijušas problēmas ar to, ka cilvēki nav jutušies droši.”

“Mums arī ir augsts saslimstības līmenis darbinieku vidū, bet tas nav novedis pie reisu atcelšanas, mums paveicies, ka esam spējuši to novērst pietiekami veiksmīgi. Esam pirmā lidsabiedrība Eiropā, kas ir 100% vakcinēta, visi mūsu darbinieki savlaicīgi vakcinējās,” atzina Gauss.

Patlaban uzņēmumā kopumā strādā 1558 darbinieki, tostarp 559 tika pieņemti darbā pērn: “Šogad pārsniegsim pirms pandēmijas darbinieku skaitu, pieņemsim darbā vēl 500 darbinieku. Šogad mums arī palielināsies flote – 40 “Airbus” lidmašīnas lidos ne tikai no Latvijas, bet arī no citiem galamērķiem. Līdz šī gada beigām pārsniegsim 2000 darbinieku robežu.”

Attiecībā uz peļņu uzņēmums vēl nav atgriezies vēlamajā situācija, atzina Gauss, skaidrojot, ka lidsabiedrībai vēl nav iespējas pilnībā strādāt. Kopumā gan situāciju nozarē viņš vērtēja kā labu.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro