Grupas “Måneskin” koncerts tiek pārcelts uz 2023. gadu

Grupas “Måneskin” šī pavasara turneja, kuras ietvaros 14. martā bija paredzēts koncerts Arēnā Rīga, tiek pārcelta uz 2023. gadu. Kā paskaidro grupas menedžments, joprojām nestabilās epidemioloģiskās situācijas un katrā Eiropas valstī atšķirīgo ierobežojumu dēļ, diemžēl uzstāšanās plānotajā kvalitātē nav iespējams īstenot.

“Sveiciens visiem! Mums jāatvainojas jums, bet koronavīrusa dēļ esam spiesti pārcelt visu turneju. Mums tiešām ļoti žēl. Mēs daudz strādājām pie šīs tūres sagatvošanas, un viss bija tai gatavs, taču diemžēl pēdējo dienu laikā ienāca sliktas ziņas par pasākumu vietu ietilpību un tamlīdzīgi. Mēs nevaram garantēt, ka visi koncerti notiks, jo katrā valstī ir savi noteikumi, un tie, protams, mums ir jāievēro, jo mūsu koncertiem ir jānotiek pilnīgā drošībā visiem. Mēs ļoti, ļoti atvainojamies un ceram jums pēc iespējas ātrāk paziņot jaunos datumus. Paldies par pacietību un atbalstu, mēs visi esam kopā šajā situācijā, tāpēc mums vienkārši ir jāpagaida, bet mēs atgriezīsimies, zvēram, un tas būs vēl labāk. Mēs jūs mīlam!” pauž grupa.

Patlaban noris darbs pie datumu pārplānošanas, un tie tiks izziņoti ne vēlāk kā 1. martā. Jebkurā gadījumā, visas iegādātās biļetes būs derīgas arī jaunajā koncerta datumā, un nekādas papildus darbības nav jāveic.

Kā zināms, bija iecerēts, ka 14. martā Arēnā Rīga koncertturnejas “Loud Kids On Tour ’22” ietvaros uzstāsies Eirovīzijas uzvarētāji un par globālu mūzikas fenomenu kļuvusī itāļu grupa “Måneskin”. Ar savu tik enerģisko, raupjo un nepieradināto skanējumu, kas lieliski saplūdināts kopā ar mūsdienīgām muzikālajām vēsmām, “Måneskin” panākuši, ka rokmūzika atgriežas pasaules topu virsotnēs.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro