Aizsardzības ministrs: Jāizmanto visi iespējamie resursi, lai atbalstītu Ukrainu

Krieviju un tās brutalitāti nevar novērtēt par zemu, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja aizsardzības ministrs Andris Sprūds (“Progresīvie”).

Viņš atzina, ka situācija frontē ir izaicinoša un sarežģīta, turklāt jārēķinās ar iespēju karam ievilkties.

“Jāizmanto visi iespējamie resursi, lai atbalstītu Ukrainu. Jo tas nav tikai par karu Ukrainā. Tas ir tiešām par Eiropas vērtībām, par Eiropas kredibilitāti, transatlantisko kredibilitāti, un arī lielā mērā par pasaules kārtību, kas ir jāaizstāv,” sacīja Sprūds.

Viņš aicināja arī pretinieku nenovērtēt par zemu. “Nevajag arī pārvērtēt Krievijas ilgtermiņa spējas būt par modernu lielvalsti – tā tas nav. Krievija ir izaicinājumu priekšā, un mums jārada pēc iespējas vairāk izaicinājumu, tostarp ekonomikā. Bet nevar novērtēt par zemu Krievijas brutalitāti,” uzsvēra politiķis.

Viņš norādīja:”Mēs joprojām sniedzam atbalstu [Ukrainai] bruņojuma ziņā – ir gan haubices, gan pretgaisa aizsardzības sistēmas elementi, gan lielgabala lādiņi. Latvija ir darījusi ļoti daudz Ukrainas karavīru apmācībā – 4000 pagājušajā gadā ir apmācīti.”

“Mēs esam izveidojuši dronu koalīciju, kur mēs esam 9 valstis, bet visticamāk šeit vēl valstis pievienosies. Latvija, Ukraina, Lietuva, Igaunija, Dānija, Zviedrija, Vācija, Nīderlande – mēs esam vadošā valsts kopā ar Lielbritāniju,” sacīja Sprūds.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro