Ārlietu ministre Baiba Braže nosauc biroja komandu

Ārlietu ministres Baibas Bražes komandai pievienosies padomniece stratēģiskās komunikācijas un publiskās diplomātijas jautājumos Signe Znotiņa-Znota un padomnieks drošības un sabiedrības noturētspējas jautājumos Tomass Pildegovičs.

Ministres komanda tiek veidota ar mērķi nodrošināt efektīvu iekšējo un ārējo komunikāciju un sadarbību, tādējādi veicinot redzamas, izlēmīgas un profesionālas Latvijas ārpolitikas īstenošanu.

Signe Znotiņa-Znota pašlaik ir Valsts kontroles Sabiedrisko attiecību un iekšējās komunikācijas nodaļas vadītāja. No 2015. līdz 2019. gadam S. Znotiņa-Znota bija Eiropas Parlamenta preses sekretāre Latvijā. No 2012. līdz 2015. gadam viņa bija Ministru kabineta preses sekretāre. Savukārt no 2006. līdz 2012. gadam strādājusi sabiedrisko attiecību aģentūrā. Banku augstskolā ar izcilību iegūts maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. Sociālo zinātņu bakalaura grāds komunikācijas zinātnē iegūts Rīgas Stradiņa universitātē un Roskildes universitātē Dānijā.

Darbu ārlietu ministres komandā S. Znotiņa-Znota sāks 7. maijā.

Savukārt Tomass Pildegovičs no 2022. līdz 2024. gadam bija NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vecākais eksperts, savukārt no 2020. līdz 2022. gadam T. Pildegovičs bija Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes padomnieks ārlietu un drošības jautājumos.

T. Pildegovičs ar izcilību ieguvis Kembridžas Universitātes maģistra grādu politikā un starptautiskajās attiecībās, kā arī Londonas Karaļa Koledžas Kara studiju fakultātes bakalaura grādu starptautiskajās attiecībās. T. Pildegovičs ir Eiropas Politikas analīzes centra (CEPA) Dentona transatlantiskās programmas 2024. gada absolvents, kā arī iepriekš nominēts par Varšavas drošības foruma un GLOBSEC nākamās paaudzes drošības līderi.

Ārlietu ministres komandā T. Pildegovičs darbu sāks 20. maijā.

Kā ziņots iepriekš, ārlietu ministres biroju vada līdzšinējais Ārlietu ministrijas Austrumeiropas un Centrālāzijas valstu nodaļas vadītājs Kaspars Krumholcs. Ārlietu ministres biroja vadītāja vietniece ir diplomāte Andra Krūmiņa, kura šos pienākumus pildījusi arī līdz šim.

Parlamentārā sekretāra vārds tiks nosaukts pēc viņa saistību izbeigšanas ar pašreizējo darba vietu.

Baibu Braži par ārlietu ministri ar pārliecinošu balsu vairākumu apstiprināja 2024. gada 19. aprīļa Saeimas ārkārtas sēdē.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro