Birojs “Latvijas Produkts” aicina šajā rudenī izbaudīt vietējās ražas garšu

Rudenī nepārspējama krāsu un garšu daudzveidība atrodama Latvijas dārzeņos un augļos. Šajā gadalaikā, kad īpaši nepieciešams domāt imunitāti, vairums izvēlas tieši Latvijā audzēto produkciju, norāda birojā “Latvijas Produkts”.

“Vitamīni, augļi un dārzeņi šajā laika periodā ir īpaši aktuāli un imunitātes stiprināšanai ir svarīgi, lai organisms uzņem nepieciešamās vielas un tam tiktu nodrošinātas vajadzīgās uzturvērtības. Ja ziemā daudzi iegādājas importa preces, tad rudens ir īstais laiks, lai nepieciešamo vitamīnu devu smeltos tieši no Latvijā audzētiem āboliem, ķirbjiem, bumbieriem un citiem produktiem, kas atrodami katra īstena saimnieka dārzā,” norāda birojā.

Birojs “Latvijas Produkts” gan aicina iegādāties Latvijas produkciju ne tikai rudenī, kad veikali un tirgi pilni ar vietējiem labumiem, bet arī ziemā, kad Latvijas produkcijas klāsts nebūt nav mazāks – sākot ar ievārījuma burciņu, beidzot ar dzērvenēm cukurā.

Birojs “Latvijas Produkts” vienmēr ir aicinājis atbalstīt vietējos ražotājus un patērētājus iegādāties pašmāju produktus. Tieši tāpēc birojs piešķir vietējiem ražotājiem ne tikai nacionālās kvalitātes zīmes, bet sniedz tiem plašas publicitātes iespējas, tādējādi popularizējot Latvijas preces, par kurām rezultātā parādās ļoti liela patērētāju interese.

“Latvijā ražota pārtika ir veselīgāka – tas ir visiem zināms fakts, kurš ir ļoti būtisks tiem, kas izvēlas uzturā tieši Latvijas produkciju. Var teikt, ka daļēji tas ir ne tikai patriotisks solis ar domu atbalstīt vietējos ražotājus, bet patiešām pamatota izvēle, kas palīdz izšķirties par labu vietējam, nevis importa ražojumam,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Vietējiem uzņēmumiem šobrīd ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.
– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.
– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Plašāk: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli

Komentāri