BIZNESA KONFERENCE 2023 – nākotnes prognozes par Latvijas attīstību un konkurētspēju izaicinājumu apstākļos

Šī gada 23. novembrī tiešsaistē norisināsies visaptveroša, uzņēmējiem nozīmīga BIZNESA KONFERENCE 2023, kas fokusēsies uz aktualitātēm un prognozēm 2023. gadam biznesā, ekonomikā un valstī kopumā. Konferences laikā plānots pievērst uzmanību izaicinājumiem saistībā ar energoresursu krīzi, ģeopolitiskajiem riskiem, inflācijas pieaugumu, ekonomiskajām svārstībām un jautājumiem, kas skar ikvienu uzņēmēju.

“Sastopoties ar krīzēm un izaicinājumiem, uzņēmēji nereti vien uzdod jautājumu – kā virzīties tālāk? Kā pārvarēt nākotnes izaicinājumus? BIZNESA KONFERENCE 2023 sniegs ieskatu ne tikai tajā, ko gaidīt un kādi būs lielākie nākotnes izaicinājumi, ar kuriem saskarsimies, bet arī sniegs virzienu, kurā pārskatīt tuvākās darbības plānus, lai mazāk justu ekonomikas sabremzēšanos un efektīvāk pārvarētu sagaidāmos sarežģījumus,” norāda BIZNESA KONFERENCE 2023 projektu vadītāja Elīna Ozola.

Konferencē piedalīsies sabiedrībā un nozarē atpazīstami savas jomas speciālisti ar visplašāk pieejamo informāciju tieši uzņēmējiem, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un Latvijas nākotni 2023. gada kontekstā. Konferencē piedalīsies pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Kokrūpniecības Federācijas, bankām – SEB un Citadele, Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padomes, neatkarīgie tirgus analītiķi u.c.

Piedalīties konferencē tiek aicināti gan uzņēmēji, gan sabiedrisko organizāciju un valsts institūciju pārstāvji, kā arī citi interesenti, kuriem svarīgi gūt atbildes uz jautājumiem, kas skar biznesa attīstību, ekonomiku un Latvijas konkurētspēju.

Pasākums norisināsies tiešsaistē. Dalība pasākumā – ar Early Bird atlaidi – 59 eiro.

Reģistrēties dalībai BIZNESA KONFERENCE 2023 iespējams tiešsaistē – https://registreties.lv/konference, vai rakstot uz info@konferences.lv, kā arī zvanot pa tālruni 20355559.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro