CSP saņem apbalvojumu “Uzņēmēju izvēle 2020”

19. novembrī Ekonomikas ministrijas rīkotajā uzņēmējiem atsaucīgāko iestāžu apbalvošanas pasākumā iniciatīvas “Konsultē vispirms” ietvaros Centrālā statistikas pārvalde (CSP) saņēma apbalvojumu “Uzņēmēju izvēle 2020”.

“Statistikas pārvalde šajā iniciatīvā piedalās jau trešo gadu un lepojas ar augsto novērtējumu, jau otrreiz “Konsultē vispirms” īstenošanas laikā saņemot apbalvojumu “Uzņēmēju izvēle”Šajā sarežģītajā laikā ir ļoti svarīga laba partnerība starp datu sniedzējiem un datu ražotājiem. Statistikas pārvalde regulāri investē aktivitātēs, kura šo partnerību veido atvērtāku, vieglāku un saprotamāku. Saņemtais apbalvojums ir apliecinājums tam, ka šis darbs attīstās pareizā virzienā,” pēc nominācijas paziņošanas teica CSP priekšniece Aija Žīgure. Viņa arī norādīja, ka šajā izaicinošajā laikā dati ir jo īpaši svarīgi, lai arī uzņēmumiem ir daudzi citi izaicinājumi, ar ko tikt galā, tāpēc CSP jo īpaši novērtē uzņēmēju atsaucību.

Kā norāda Ekonomikas ministrija, aptaujātie uzņēmēji īpaši atzinīgi vērtē darbinieku neitralitāti lēmumu pieņemšanā, savlaicīgu atgādinājumu nosūtīšanu par normatīvo aktu izpildes termiņiem un prasībām, kā arī “iecietības” režīma piemērošanu jaunu normatīvu ieviešanas periodā.

Par iniciatīvas #KonsultēVispirms līderi 2020. gadā atzīts Patērētāju tiesību aizsardzības centrs. Apbalvojumus dažādās nominācijās saņēma arī Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra, Pārtikas un veterinārais dienests, Būvniecības valsts kontroles birojs un Valsts valodas centrs.

Pirmajā #KonsultēVispirms novērtējumā par 2018. gadu CSP saņēma pat divus apbalvojumus – “Uzņēmēju izvēle” un “Informācijas sniegšanas un konsultēšanas līderis”, bet 2019. gadā – apbalvojumu “Līderis klientorientētā apkalpošanā”.

Šogad #KonsultēVispirms ietvaros aptaujāti 4 720 iestāžu klienti (kopš projekta sākuma – 14 318) un 1 979 iestāžu darbinieki (kopš projekta sākuma – 5 605), kā arī veikts iestāžu pašnovērtējums un ekspertu novērtējumi.

#KonsultēVispirms iniciatīva tika uzsākta pirms trim gadiem. #KonsultēVispirms ieviešanu savā ikdienas darbā uzsāka īstenot 23 iestādes, un 2019. gadā tām pievienojās vēl 6 valsts pārvaldes iestādes.

Komentāri