Durvis apmeklētājiem ver lielākais un zaļākais restorāns Mārupē – “Brunch Garden”

Vastint Latvia” attīstītajā projektā – biroju kompleksā “Business Garden Rīga” durvis vēris 600m2 plašais restorāns “Brunch Garden”. Restorāna vizītkarte ir tā unikālais, augiem bagātīgais interjers un restorāna piedāvājums, kurā apvienota klasiskā un street food virtuve, veselīgs uzturs un ātra apkalpošana.

“Restorāns “Brunch Garden” atšķiras no klasiskā pusdienu kafejnīcas formāta. Mūsu mērķis ir padarīt pusdienas par personalizētu pieredzi, ļaujot iepauzēt darba dienu patīkamā atmosfērā ikvienam apmeklētājam. Restorāna viesiem piedāvājam daudzveidīgu ēdienu klāstu, pasniedzot to gan no ēdienkartes, gan iepriekš sagatavotos dienas piedāvājumos. Savukārt Chef Special ēdieni, līdzīgi kā klasiskajos restorānos, tiks pagatavoti katram individuāli,” stāsta restorāna attīstītājs un interjera risinājumu autors Oskars Skara.

“Brunch Garden” restorāna izstrādē domāts ne vien par izcilas garšas pieredzi ikvienam apmeklētājam, bet arī par estētiski baudāmas vides radīšanu. Restorāna koncepts balstīts idejā par zaļu dārzu, kurā, pateicoties interjera iekārtojumā izmantotajiem dzīvajiem telpaugiem un pat kokiem, tiek nojauktas robežas starp interjeru un ārtelpu. Restorāns var lepoties arī ar vienu no lielākajām dzīvo augu sienām Latvijā – gandrīz 20 m garumā sienas ir pilnībā nosegtas ar dažādiem augiem,  kopējai zaļās sienas platībai sasniedzot vairāk nekā 45 m2.  Ar laiku, restorāns apmeklētājiem būs pieejams arī brīvdienās, tādēļ ir padomāts arī par bērniem, iekārtojot speciālu zonu, kas paredzēta bērnu attīstošām nodarbēm un radošo darbnīcu norisei. Tāpat jauniešu izklaidei būs pieejama PlayStation spēļu konsole. Restorāns Brunch Garden  ir pieejams arī korporatīvu un privātu pasākumu organizēšanai ciktāl to atļauj spēkā esošie ierobežojumi Covid-19 pandēmijas mazināšanai. 

Baudot saulaino vasaru, viesi aicināti ieturēt gardas maltītes restorāna vasaras terasē “Business Garden” iekšpagalmā. Tam līdzās augošie koki, tostarp valsts nozīmes dižkoki, kā arī bagātīgie apstādījumi, radīs īpašu un mājīgu atmosfēru restorāna vasaras terases apmeklētājiem, dodot iespēju izbaudīt dabas tuvumu un lielisku ēdienkarti esot tepat pilsētā.


Restorāns “Brunch Garden” atrodas biroju kompleksa “Business Garden Rīga” pirmajā stāvā, Malduguņu ielā 2. Tas ir viens no diviem “Brunch Garden” restorāniem Rīgā. 

Restorāns “Brunch Garden” ir atvērts katru darba dienu no 11:00 – 21:00. Nedēļas nogalēs šobrīd restorāns pieejams privātiem rezervētiem pasākumiem āra terasē. Aktuālajam restorāna darba laikam un ēdienkartei lūdzam sekot līdzi www.brunchgarden.lv un restorāna sociālo tīklu kontos. 

Par “Business Garden Rīga”:

“Business Garden Rīga” biroju komplekss atrodas Pārdaugavā, blakus Kārļa Ulmaņa gatves un Lielirbes ielas krustojumam, un ir veidots pēc attīstītāja “Vastint” koncepta, kas jau veiksmīgi īstenots vairākās Eiropas pilsētās. Projekts ir saņēmis LEED augstāko – platīna novērtējumu, kas apstiprina biroju kompleksa ilgtspējas un energoefektivitātes augstos standartus. Latvijā “Business Garden” biroju komplekss tiek attīstīts trīs kārtās – pirmajā kārtā tapušas divas biroju ēkas ar vairāk nekā 14 000 m2 iznomājamo platību, pazemes un virszemes autostāvvietām, mobilitātes punktu un velo novietnēm. “Business Garden Rīga” vidū atrodas plašs dārzs ar saglabātiem 67 vēsturiskiem kokiem, sporta aktivitāšu zonām un atpūtas vietām. Biroju komplekss kopumā piedāvās vairāk nekā 70 000 m2 mūsdienīgu un komfortablu biroju telpu, kā arī daudzveidīgu ērtību klāstu biroju darbiniekiem, tādejādi kļūstot par lielāko un ilgtspējīgāko viena investora attīstīto biroju centru Rīgā.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro