Dzintars: Ja JV uzskata, ka cits koalīcijas modelis ir rīcībspējīgāks, ir visas iespējas to pierādīt

Argumenti, kāpēc būtu jāpaplašina koalīcija, šķiet absurdi, LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Nacionālās apvienības (NA) līderis Raivis Dzintars.

“Manuprāt, ir politisks darījums bijis [VP vēlēšanās], kas pamatos ir ļoti vienkāršs – jūs balsojat par mūsu prezidentu, mēs jums palīdzēsim nonākt valdībā. Viss pārējais ir taktikas jautājums, iesaiņojums,” uzskata Dzintars.

Politiķis turpināja: “Tas, uz ko mēs aicinām [Jauno Vienotību un ZZS], pasakiet atklāti sabiedrībai, kas ir noticis. Var jau būt arī argumenti, un es domāju, ka cilvēki varētu arī saprast. Ir bijis leģitīms mērķis – viena no JV līderiem iespējas kļūt par prezidentu.”

Savukārt vaicāts par valdības vadītāja Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) minēto argumentu, ka nepieciešams jauns dinamisms reformu veikšanā, Dzintars sacīja, ka tas ir pretēji loģikas likumiem, ka, iesaistot koalīcijā vairāk un pretrunīgākus spēkus, ir iespējams vieglāk panākt dinamismu.

“Jebkurā koalīcijā ir jāpanāk vienprātība par jebkurām ar fiskālo telpu saistītām izmaiņām, par budžeta jautājumiem. Ar ko ir vieglāk panākt vienprātību – trīs partijām vai četrām vai piecām. Protams, jo ir līdzīgāki partneri un mazāks to skaits, jo ir vieglāk,” sacīja Dzintars.

“Atšķiras viedoklis, kur ir cēlonis [koalīcijas darba kvalitātei]. Varbūt, ka Kariņa kungs varētu mazliet paškritiski uz šo jautājumu paskatīties, ka varbūt tās līderspējas nav bijušas pietiekami labas,” izteicās politiķis.

Dzintars norādīja: “Ja JV uzskata, ka cits koalīcijas modelis ir rīcībspējīgāks, ir visas iespējas to pierādīt, aicināt ZZS un Progresīvos, izveidot valdību un parādīt, kā tas ir jādara, bet dodiet skaidrību. Šī nenoteiktība nav tas, kas to dinamiskumu politikā varētu veicināt.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro