Eksperts: Liela daļa priekšroku dod nekustamā īpašuma pārdošanai, nevis izīrēšanai

Liela daļa izvēlas savu nekustamo īpašumu pārdot, pat neapsverot tā izīrēšanu, norāda Nopirksim.lv konsultants Mārtiņš Ozols.

Pēc viņa teiktā, lai arī finansiālā situācija šobrīd daudziem ir sarežģīta, ne vienmēr īpašnieki apsver īpašuma izīrēšanu kā ilgtermiņa variantu. “Lielākoties nauda daudziem ir vajadzīga uzreiz, un, otrkārt, ne vienmēr šie īpašumi spēj apmierināt pašus īrniekus, kas rezultātā sarežģī dzīvi pašiem īpašniekiem,” atzīst M. Ozols.

Tā, piemēram, nekustamo īpašumu attīstītāja “Bonava Latvija” veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka 41% rīdzinieku un Pierīgas iedzīvotāju, kuri šobrīd īrē dzīvokli, nav apmierināti ar savu mājokli.

Atbildot uz jautājumu par to, kādi pakalpojumi vai aprīkojums būtu svarīgs īrētajā dzīvoklī, respondenti visbiežāk atzīmē nepieciešamību pēc energoefektīvas ēkas ar paredzamām un zemām apkures izmaksām (62%). Savukārt 54% aptaujāto būtu svarīgi, lai īres mājoklī ir pilnībā iekārtota virtuve un vannasistaba ar nepieciešamo sadzīves tehniku (ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni, tvaika nosūcēju, veļasmašīnu u. c.). Ne mazāk svarīga ir autostāvvieta pie ēkas (47%), kā arī apkaime ar attīstītu sabiedriskā transporta infrastruktūru un pieejamiem pakalpojumu objektiem – bērnudārziem, veikaliem, kafejnīcām, sporta zālēm, frizētavām (45%).

“Redzam, ka pieprasījums pēc īres mājokļiem Rīgā ir liels, jo mūsdienās arvien vairāk cilvēku, īpaši jaunieši, izvēlas fleksiblu dzīvesveidu, cieši nepiesaistītu kādai konkrētai vietai vai pat reģionam. Šie cilvēkiem ir svarīgi ātri un vienkārši mainīt dzīvesvietu, pielāgojoties tā brīža dzīves situācijai un finansiālajām iespējām. Vienlaikus dzīvojamais fonds galvaspilsētā lielākoties ir novecojis un nerenovēts, ar zemu energoefektivitāti, līdz ar to neapmierinātība ar īres mājokļiem ir pamatota,” norāda “Bonava Latvija” pārdošanas un mārketinga vadītājs Kaspars Ekša.

Arī M. Ozols atzīst, ka pie Nopirksim.lv vēršas cilvēki, kuru īpašumam nav pieprasījums arī īres tirgū. “Prasības kļūst arvien augstākas ne tikai iegādājoties īpašumu, bet arī to izīrējot, tāpēc nav pārsteigums, ka daudzus īpašumus neizdodas realizēt ne vienā, ne otrā veidā. Tādos gadījumos, protams, izdevīgāk ir savu īpašumu censties pārdot uzreiz,” saka M. Ozols.

Nopirksim.lv priekšrocība ir tāda, ka tā iegādāsies visu. Nopirksim.lv, ja tas nepieciešams, Jūsu vietā var nomaksāt arī hipotekāro kredītu. Nekustamais īpašums var būt arī sliktā tehniskā stāvoklī, remontējams, restaurējams, vai pat nojaucams. Nopirksim.lv iegādājas arī īpašumu reālās un domājamās daļas.

Par īpašumiem samaksa parasti tiek nodrošināta dažu dienu laikā, atkarībā no darījuma sarežģītības. Tāpat arī tiek sniegta palīdzība dokumentu noformēšanā – visi darījumi tiek kārtoti oficiāli ar zvērināta notāra palīdzību un ar ierakstu Zemesgrāmatā.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> http://www.nopirksim.lv/

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro