Eksperts: Ukrainas iedzīvotāji saka – ja ukraiņu armija ir mums blakus, mēs zinām – būs uzvara

Krievijai šobrīd ir izaicinājumi, LTV sacīja Saeimas deputāts Andris Sprūds.

“Karš turpinās, diemžēl cilvēki iet bojā. Ir svarīgs atbalsts, lai šis pretuzbrukums būtu veiksmīgs un lai Ukraina varētu gan šo karu uzvarēt, gan nonāktu līdz savas valsts atjaunošanai,” sacīja Sprūds.

Savukārt runājot par Krieviju, viņš norādīja: “Par Krieviju šobrīd grūti kaut ko spriest. Kā jau saka – Krievijā viss var mainīties 20 gadu griezumā, bet nekas nemainās 200 gadu griezumā. Autoritārā sistēma un imperiālisms – šīs lietas ir klātesošas ilgtermiņā.”

“Šis gads var būt arī tāds, ka Krievijas sabiedrībā tā realitātes apziņa, ka viss nepavisam nav vienkārši, nekāds ātrais, uzvarošais karš nav noticis, ka iet bojā arī Krievijas iedzīvotāji, tas var iesist par sabiedrības apziņu. Vai tas momentāli mainīs Krievijas politisko eliti un režīmu, tā ir liela jautājuma zīme. Krievijai šobrīd ir izaicinājumi.”

Savukārt eksperts militāri starptautiskos reliģiskos jautājumos Elmārs Pļaviņš LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pauda, ka “šobrīd atkal ir posmiņš, kad ir labas ziņas – ukraiņi mēģina un viņiem izdodas ar pretuzbrukumiem.”

“Nesen atgriežoties no Ukrainas, prasot karavīriem, vai tās mazās, praktiskās lietas palīdz, viņi saka – tās tik ļoti palīdz un dod iedrošinājumu turpināt. Tas vēlreiz apliecina, ka mēs ar viņiem esam kopā. Šis ir īpašs mirklis, kad atkal varam palīdzēt,” sacīja eksperts.

Viņš uzsvēra: “Ukrainas iedzīvotāji saka – ja klāt ir ukraiņu armija, viņi jūtas droši. Pat piefrontes līnijā, kur notiek nemitīgas apšaudes. Viņi saka – mēs jau pie tām apšaudēm esam pieraduši, bet, ja ukraiņu armija ir mums blakām, mēs zinām – būs uzvara. Tā ir fantastiska sajūta, ka cilvēki tic kaut kam. Tic armijai. Arī mums šodien jāuzticas savai armijai, bruņotajiem spēkiem.”

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro