Gan brīvdienās, gan jaunnedēļ valdīs sals

Nedēļas izskaņā Latvijā atgriezīsies ziemai raksturīgi laika apstākļi – gaisa temperatūra teju visā valstī pazemināsies zem 0° atzīmes, īpaši auksta būs sestdienas nakts, kad vietām Vidzemē un Latgalē gaidāms sals pat līdz -20°. Laika apstākļus nosakot ciklonu darbībai, bieži snigs, bet piekrastē būs jūtams brāzmaināks vējš.

Piektdien Latvijai pietuvosies ciklons no ziemeļiem. Tā centram šķērsojot valsts teritoriju, debesis lielākoties klās mākoņi, kas, sākot ar rītu, nesīs nokrišņus, galvenokārt sniegu un slapju sniegu. Stiprāka snigšanas gaidāma valsts austrumu un centrālajos rajonos, tur sniega sega palielināsies par 5-8 cm. Īpaši piesardzīgiem jābūt tieši ceļu satiksmes dalībniekiem – snigšanas laikā redzamība būs apgrūtināta un ceļi būs slideni! Valsts rietumu daļā ziemeļrietumu vējš iegriezīsies no ziemeļaustrumiem, tas būs mērens līdz mēreni stiprs, brāzmās sasniedzot 15-17 m/s, jūras piekrastē pat 20-22 m/s, savukārt austrumos vējš būs vājāks un pūtīs no austrumu puses. Dienā rietumos temperatūra būs 0…+3°, bet austrumos nebūs siltāks par -2…-8°.

Brīvdienās debesis būs mākoņainas, taču sestdien dažviet uzspīdēs arī kāds saules stars. Palaikam sagaidīsim sniegu, rietumos arī slapju sniegu un lietu – dažviet sniega sega pieaugs vēl par 1-4 cm. Brīžiem piekrastē būs jūtams brāzmaināks vējš. Sestdien laiks būs aukstāks nekā svētdien – gan naktī, gan dienā gaisa temperatūra būs negatīva. Sestdienas naktī vietām Vidzemē un Latgalē termometra stabiņš noslīdēs pat līdz -20° atzīmei. Arī naktī uz svētdienu visā valstī pieturēsies sals, bet dienā dažviet Kurzemē temperatūra būs ap 0°.

Jaunākās prognozes liecina, ka arī jaunnedēļ Latvijā gaidāms noturīgs sals. Palaikam uzsnigs, brīžiem vējš kļūs brāzmains.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro