Gan nedēļas izskaņā, gan jaunnedēļ saglabāsies pelēcīgs un silts laiks

Darba nedēļu iesākām ar mākoņainu laiku un nokrišņiem. Arī turpmākajās dienās laika apstākļi saglabāsies līdzīgi – dienas būs pelēcīgas un palaikam uzlīs. Ieplūstot siltākai gaisa masai no dienvidiem, gaisa temperatūra turpinās paaugstināsies – līdz pat nākošās nedēļas vidum naktīs termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par 0°, bet nedēļas nogalē un pirmdien vietām gaiss varētu iesilt līdz pat +10°! Valsts austrumos turpinās kust atlikusī sniega sega un gaidāma meteoroloģiskā pavasara iestāšanās.

Piektdien palaikam sagaidīsim lietu. Pūtīs mērens dienvidaustrumu, dienvidu vējš, kas būs brāzmains, no rīta piekrastē sasniedzot 14 m/s, bet jau pēcpusdienā tas pierims. Gaisa temperatūra saglabāsies +3…+7° robežās.

Brīvdienās laiks saglabāsies lielākoties mākoņains un lietains – sestdien lietus būs intensīvāks nekā svētdien – tomēr brīžiem rietumu rajonos caur mākoņiem izsprauksies arī kāds saules stars. Gaidāms, ka naktī uz sestdienu atsevišķos rajonos sabiezēs migla, kas saglabāsies līdz pat rīta stundām. Dominējošais būs dienvidu puses vējš, kas brīžiem kļūs brāzmains. Arī brīvdienās laiks būs silts – naktīs minimālā gaisa temperatūra būs 0…+3° robežās, bet maksimālā dienās +3…+8°.

Jaunās darba nedēļas pirmajā pusē laika apstākļi būs līdzīgi – palaikam mākoņi, kas lielākoties aizklās debesis, atnesīs lietu. Siltajai gaisa masai saglabājoties virs valsts teritorijas, naktīs nebūs vēsāks par 0°, bet pirmdien dažviet gaiss varētu iesilt līdz pat +10°. Nedēļas otrajā pusē, paaugstinoties atmosfēras spiedienam, nokrišņi mitēsies un biežāk uzspīdēs saule. Naktīs paliks nedaudz vēsāk – vietām termometra stabiņš atkal noslīdēs nedaudz zem 0° atzīmes.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro