Īpašumu cenām pieaugot, bažas rada cilvēku maksātspēja

Būvnieki un finansisti brīdina – tuvākajos gados īpašumu cenu kritums nav gaidāms, gluži pretēji – tās turpinās augt. Tas, savukārt rada bažas par cilvēku maksātspēju ilgtermiņā. Uz to norāda arī Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, uzsverot, ka, lai arī jaunu mājokļu būvniecība turpināsies un tās vērtējams pozitīvi, ne visi iedzīvotāji varēs atļauties savu īpašumu.

“Mēs redzam, ka cenas par īpašumiem pieaug un arvien mazāk cilvēku ir spējīgi tos iegādāties. Šis laiks ir zināms izaicinājums arī tiem, kas vēlas notirgot savus īpašumus, jo uz atsevišķiem māju tipiem pieprasījums nav tik liels kā piedāvājums, kas noteikti arī nākotnē daudziem radīs šķēršļus ātri atrast savam īpašumam pircējus,” skaidro A. Bērziņš.

Tikmēr arī bankas “Luminor” kreditēšanas vadītājs Baltijā Kaspars Lukačovs atzīst, ka ir bažas par cilvēku maksātspēju: “Ja mēs redzam, ka īpašuma kvadrātmetra vai kopējā cena pieaug par divciparu skaitli, tad atalgojums mums neseko līdzi ar tikpat lielu sparu. Turklāt inflācija arīdzan ir tepat blakus un nemaz neliksim klāt šai sarunai energoresursu cenas.”

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro