Kalniņš: NBS iepirkumiem būtu jābūt speciāli tiem veidotas aģentūras pārraudzībā

Ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) iepirkumiem jānodarbojas speciālai aģentūrai, LTV raidījumā “Rīta panorāma” pauda NBS komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš.

“Mums ir iesākta nodrošinājuma reforma, kas paredz, ka bruņotie spēki aiziet no iepirkumiem, paliks tikai mazi iepirkumi, bet ar visiem lielajiem iepirkumiem jānodarbojas speciālai aģentūrai. Tas ir mērķis, ko mēs kopā ar AM mēģināsim pēc iespējas ātrāk ieviest,” sacīja Kalniņš.

Kalniņa ieskatā šāds risinājums ļautu veidot labāku iepirkumu procedūru. “Tas ir mērķis, ko mēs [NBS] kopā ar Aizsardzības ministriju mēģināsim pēc iespējas ātrāk ieviest,” piebilda Kalniņš.

Savukārt runājot par Valsts aizsardzības dienestu, Kalniņš pauda, ka “uz šo dienu [Valsts aizsardzības dienestam] pieteikumus ir iesnieguši 315 Latvijas pilsoņi.”: “Es aicinu Latvijas sabiedrību arī turpināt pieteikties. Pieredze ir tāda, ka diezgan liels procents veselības stāvokļa dēļ atbirst. Ja būs vairāk par 300, nekādu problēmu.”

“Galvenais drošības garants ir Latvijas sabiedrība ar savu gatavību aizstāvēt valsti, ko viņi paši ir veidojuši,” piebilda NBS komandieris.

Komentāri

cumshots vines.https://www.yoloxxx.com/

www.yaratik.pro